Stanley nedir ?

Stanley Nedir?

Stanley nedir sorusunun cevabı Mucit William Stanley Jr ‘ın 1913’de vakum yalıtımı ile çeliktenden üretilen taşınabilir şişe ile başlayan kendi adını taşıyan Stanley markası ‘dır.  Bu kuruluş 100 yılı aşkın bir tarihe sahip ve tüm muadili markalara göre daha çok tanıdık bilindik ve daha güvenilir ürünler üretir.

Bu termos ve muglar kullananları tarafından çok beğenilmiş zaman içinde Stanley adıyla markalaşıp gezginlerin, macera sporları yapanların ve doğada severlerin vazgeçilmez markası olmayı başarmıştır. Fiyatları muadili markalara ait ürünlere göre pahalıdır ancak Stanley ürünlerde yüksek kalitesi sebebiyle verilen her bir kuruş hakkını verir. Sürekli dalgalanan kur sebebiyle sunacağımız ürünlere ait fiyatlar hakkında bilgi vermeyerek ürünlerin yalnızca fotoğrafları ve temel özellikleri ile sizlere sunmaya çalışacağız.

Stanley Ürünleri

Stanley Firması müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda her gün kendini geliştirmekte olan güçlü bir arge ekibine sahip ki bugün dahi sürekli yenilenen ürünlerle kullanıcılarını tatmin etmeyi başarabilmektedir.

Stanley Ürünleri aşağıdaki kategorilerde incelemek mümkündür

  • Vakumlu Termoslar
  • Kupalar ve Muglar
  • Soğutucular
  • Pişirme Ekipmanları
  • Saklama Kapları

Çok Aranan Stanley Ürünleri

En bilinen ve en popüler ürünleri tabii ki Stanley Termos ve Mug ‘larıdır. Bir Mug içindeki sıvıları ortalama 7 saat sıcak ve 9 saat soğuk tutarken, bu rakamlar termoslarda 30 saate kadar çıkmaktadır. Bir de bu yeteneklere sağlamlık, şık tasarımlar ve ömür boyu garanti eklenince ürünler vazgeçilmez oluyor.

 

Başlıca Stanley Ürünleri

 

Adventure Pişirme Seti

Bu set ile ister yemeklerinizi pişirebilir ister kahve veya çayınız için de kullanabilirsiniz. Ürün paslanmaz bir çelik olup uzun süreli kullanıma uygundur. Doğrudan veya dolaylı olarak ateşin üzerinde kullanılır. Ürün içerisindeki sıvının ısısını uzun süre muhafaza eder.

Stanley Switchback Vakumlu Termos Bardak

Sızdırmazlık garantisi var dolayısı ile ister çantada, ister arabada rahatça kullanabiliyorsunuz. Sadece düğmesine bastığınızda çalışıyor. 4 saat boyunca bayağı sıcak bir kahve içebiliyorsunuz. 7 saat sıcak tutuyor. 10  saate yakın da soğuk. İster doğada, ister şehirde olayım sürekli yanımda. En sevdiğim ürün desem yeridir.

Kamp ve Pişirme Seti

İçinde  çatal, kaşık vs. ve yemek kabı ile birlikte geliyor. Nispeten daha geniş olması nedeni ile bazı pişirme işleri için daha uygun. Ateş üzerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Kararırsa aldırmayın, temizlediğinizde yine ilk hali gibi oluyor. Yemeğini yemek kabına aldığınızda ise soğumasını engellemek için özel tasarlandığı için sıcak sıcak yiyebiliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken konu pilav vs gibi zemine temas eden şeyler pişirecekseniz yoğun ateşe koymayın, ince olduğu için çok ısınıyor, yemeğiniz yanmasın.

Stanley Vakumlu Termos

Stanley’in ödüllü Master Serisi klasik termosu 30 saate kadar sıcak ve soğuk tutabilme özelliğine sahip.

Reklamsız gezinti için
Stanley Vakumlu Termos

Yorum yapın

Kullandığınız Stanley ürünleri ile ilgili deneyimlerinizi yorum alanında belirtin..

Tartışmaya Katıl

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır