NEDEN SPONSOR OLMALISINIZ?

İstatistiklerimizi inceleyin

Sponsor olmak için hedeflediğiniz adaylar arasında Kamprota.com ideal bir seçenektir. Kamprota, Organizatör üye olarak kayıt olan İşletmelerin Kamp, Trekking, Canyoning, Tırmanış, Bisiklet, Rafting, Paraşüt, Tüplü Dalış, ATV Safari kategorilerinde kendi sosyal etkinliklerini oluşturup kendi hesaplarında yayınlayabildiği Doğa Etkinlikleri web platformudur. Ziyaretçilerin ilgi alanı bazındaki demografisi “Gezi, Kamp, Yurtiçi/Yurtdışı Seyahat, Doğa ve Doğa Sporları, ” ana başlıklarından oluşmaktadır.

Trend Eğrisi

Beta yayınına 2018 Eylül ayında başlayan Kamprota, ilk 6. ayından başlayıp günümüze kadar devam eden ve halen aynı trendi sürdüren 30-45 derecelik stabil bir trend eğilimi göstermektedir. Bu trend; güvenirlik düzeyi yüksek, uzun vadeli bir trendi işaret eder. 6 ay önce yaptığımız istatistiki tahmin modellemelerinde pozitif anlamda %10 ‘luk bir sapma ile 2019 yılı içerisinde (Tr 8.860) otorite puanına ulaşmış bulunmaktayız. Mevcut trend eğrisini , hedeflenen kitlenin mevsimsel dönüşümlerini de göz önüne alarak sonraki 6 ay için oluşturduğumuz istatistiki tahmin modeli sonucunda önümüzdeki (2020 yılı) yüksek sezonuna Dünya otorite sıralamasına ilk 150.000, Türkiye sıralamasında ise ilk 5.000 ‘nde girmeyi hedefliyoruz.

İlan Öne Çıkarın

İşletme profilinizi oluşturun, Paraşüt, Rafting, Tekne Turu, Trekking, Camping vs. etkinlik ve faaliyetlerinize ait İlanlar yayınlayın.

Afiş Reklam

Afiş bölümüne 1200 x 500 piksel boyutlarında, yüksek çözünürlükte hazırlanmış afiş reklamlarınızı, günlük/haftalık periyodlarla verebilirsiniz.

Ürün Yerleştirme

200 x 200 piksel boyutundaki reklamlarınızı hedeflediğiniz, Ör: Arama Sonuçlarında veya Blog sayfalarına verebilirsiniz. Sınırlı sayıda verilmektedir.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır