Neden Sponsor Olmalısınız?

İstatistiklerimizi inceleyin..

Kamprota, İşletme olarak üye olan İşletmelerin Kamp, Trekking, Paragliding, Canyoning,  Tekne Turları, Rafting,  Scuba Diving,  Quadbike Safari kategorilerinde kendi sosyal etkinliklerini oluşturup kendi hesaplarında yayınlayabildiği Doğa Etkinlikleri web platformudur. Ziyaretçilerin ilgi alanı bazındaki demografisi “Gezi, Kamp, Yurtiçi/Yurtdışı Seyahat, Doğa ve Doğa Sporları ” ana başlıklarından oluşmaktadır.

Trends

Beta yayınına 2018 Eylül ayında başlayan Kamprota, ilk 6. ayından başlayıp günümüze kadar devam eden ve halen aynı başarılı trendi sürdüren bir trend eğilimi göstermektedir. Bu trend; güvenirlik düzeyi yüksek, uzun vadeli bir trendi işaret eder. 

Sponsor olarak ilgili kategorilerde Markanızı en iyi şekilde temsil edecek iş birlikleri yapabiliriz.

İlan Öne Çıkarın

Reklamsız gezinti için

İşletme profilinizi oluşturun, Paraşüt, Rafting, Tekne Turu, Trekking, Camping vs. etkinlik ve faaliyetlerinize ait İlanlar yayınlayın.

Afiş Reklam

Afiş bölümüne 1200 x 500 piksel boyutlarında, yüksek çözünürlükte hazırlanmış afiş reklamlarınızı, günlük/haftalık periyodlarla verebilirsiniz.

Ürün Yerleştirme

200 x 200 piksel boyutundaki reklamlarınızı hedeflediğiniz, Ör: Arama Sonuçlarında veya Blog sayfalarına verebilirsiniz. Sınırlı sayıda verilmektedir.

Reklamsız gezinti için
Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır