Yeşilovacık Kamp Alanı

  • 30₺/Çadırbaşı
Silifke, Mersin, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 17 Nisan 2021

Yeşilovacık kamp alanı , tertemiz havası ile kafanızı dinleyebileceğiniz türde bir yer. Buraya hemen her yıl gidiyoruz müdavimi sayılırız. Giriş ücretleri çadır sizden olduğunda çok cuzi miktar talep ediyorlar. Bu miktar 2019 içinde 25 TL idi. Temiz ve düzenli bir yer. Tuvalet ve Duşlar düzenli temizleniyor. Kamp alanını Yeşilovacıktan bir aile işletiyor. Çok yardımsever, ilgili insanlar.
Denizi taş ve çakıllı bu sebeple ayağınızda bir deniz ayakkabısı ile denize girmenizi tavsiye ederiz.

Kamp alanında yalnızca ateş yakılabilir alanlarda ateş yakmak mümkün.  Zemin üzerinde kesinlikle ateş yakmak yasak. Yakacak bulmak biraz güç olabilir. Kampçılar genelde çevrede yakacak pek bir şey bırakmıyor. Eğer araçla geliyorsanız beraberinizde bir miktar yakacak getirmeniz işinizi görecektir.  Eğer yanınızda bir uzatma kablosu getirirseniz çadırınıza kadar elektrik getirmeniz de mümkün. Veya doğrudan elektrik prizlerinin yakınına da çadırınızı kurabilirsiniz.

Yoğun dönemde (Nisan-Ağustos) kalabalık olabiliyor. Ancak buna rağmen yer bulunabiliyor. Daimi orada çadırı bulunan ve çadırlarını hiç kaldırmayan aileler var. Çok hoş sohbet, çok güzel insanlar. Eminim çok güzel zaman geçirirsiniz.

Nasıl Ulaşılır?

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz. Veya aşağıdaki haritadan da göz atabilirsiniz.

Yeşilovacık Kamp Alanı ile ilgili görüşlerinizi ekleyin

Yeşilovacık kamp alanı ‘nda kamp yapmış, bu bölgeyi ziyaret etmiş veya bu bölgenin yerlisi iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak , puan vererek,  kamp sever gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alanda çekilmiş kendi kamp fotoğraflarınızı gönderip, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Nisan 17, 2021 » 4:25 pm
  • Fiyat: 30₺/Çadırbaşı
  • Kategori: Kamping
  • Tür: Konaklama
  • Adres: Yeşilovacık Mahallesi, Silifke/Mersin, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / YorumlaYAKINLARDA NELER VAR?

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
Yeşilovacık Camping
  • Yeşilovacık Camping