AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 13 Mart 2023

Mersin ili  Silifke ilçesinde yer alan Yapraklı koy plajı turkuaz denizi ile gerçekten doğa harikası bir koy. Burada kendinizi Akdeniz ülkelerinden birinde hissedebilirsiniz. Ancak sezon dışında. Sezonda çok kalabalık ve pis oluyor.  Çok fazla işletme ve şezlong koyu istila etmiş durumda. Fiyatlar 2021 yılı itibari ile; 2 şezlong 1 şemsiye 60TL. Alacağınız fiş ile duş, soyunma kabini ve WC’den ücretsiz faydalanabiliyorsunuz. Kampçıların da uğrak yeri olan koyda kalabalığa bağlı hırsızlık olayları da olabiliyormuş.

Biraz içinizi karartmış olabiliriz ancak burada deniz gerçekten çok güzel. Ücretsiz de gelip denize girebilirsiniz. Bunun için küçük bir kumlu plajı var.  Denize buradan dökülen soğuk su kaynağı sayesinde serin ve az tuzlu bir suyu var.

Yapraklı Koy Plajı ‘na Nasıl Gidilir?

Buraya Mersin otogardan kalkan 170 numaralı Taşucu belediye otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mersin-Silifke arası çalışan özel minibüsler de buradan geçer. Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Siz de bir şeyler ekleyin

Yapraklı Koy plajını ziyaret etmiş iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alandaki kendi kamp fotoğraflarınızı gönderin, yayınlayalım.


Reklamsız gezinti için

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mart 13, 2023 » 7:19 pm
  • Kategori: Gezilecek Yerler
  • Tür: Gezi Rotası

İMKANLAR

Kamp İmkanları
Diğer özellikler
  • Adres: Atakent, Yapraklı Koy Plajı, Silifke/Mersin, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
İşletmenizi Ekleyin
  • İşletmenizi Ekleyin