AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 8 Temmuz 2020

Trilye Sahil Kamp Alanı

Trilye sahil kamp için özellikle tercih edeceğiniz bir yer olmayabilir. Küçük bir sahili var ve çadır kurmak için kısıtlı bir alana sahiptir. Otostopla seyahat ederken yolu trilye yakınlarından geçen ve konaklama ihtiyacı olanlar için bir durak noktası olabilir.

Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa, birbirinden güzel turistik beldelere sahip. Bu beldelerden biri de eski bir Rum kasabası olarak bildiğimiz Trilye’dir. Bursa’nın Mudanya ilçesine yaklaşık 11 km mesafede konumlanan Trilye; Bizans Dönemi’nden kalmış tarihi yapıları, Rum mimarisini yansıtan evleri, renagren dükkanları ve muhteşem balık restoranlarıyla görülmesi gereken yerlerden biri. Trilye sahil kamp yerine alternatif olarak farklı kamp yerleri de mevcuttur sayfanın aşağısında bunları tek tek görebilirsiniz.

Nasıl Ulaşılır?

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Siz de birşeyler ekleyin

Bu bölgede kamp yapmış, bu bölgeyi ziyaret etmiş veya bu bölgenin yerlisi iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak kamp sever gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alanda çekilmiş kendi kamp fotoğraflarınızı gönderip, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 8, 2020 » 9:14 am
  • Kategori: Kampyeri
  • Adres: Tirilye Mahallesi, Trilye sahil, Zeytinbağı Belediyesi/Mudanya/Mudanya/Bursa, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır

Her şey yolunda mı?

"Trilye Sahil Kamp Alanı" sayfasını terk etmek üzere olduğunu gördük. Umarım yanılıyoruzdur :) Kamprota'yı sizden gelen yorumlarla zenginleştirmeye çalışıyoruz.