Uygulama kaynakları korunuyor..

Rotaları Karşılaştır

Şile Saklı Göl Kamp Alanı

Karamandere Mahallesi, Şile Saklıgöl, Şile/İstanbul, Türkiye

Rota Açıklaması

Çevrede sadece bir restoran var bunun dışında yakınlarda alışveriş yapabilecek bir yer yok. Yiyecek ve içeceğinizi yanınızda götürmenizi tavsiye ederiz. Göl kenarına kıyısı olan ormanlık alan içerisinde dilediğiniz yere çadır atabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?
Şile saklı göle gidebilmeniz için ilk olarak İstanbul dan şile otobüslerine binmeli siniz. Daha sonra şile merkeze ulaştıktan sonra karaman dere dolmuşları binip saklı gölden içeceğinizi söylediğinizde sizi saklı gölün önünden indirecektir. İstanbul’dan şileye giden otobüsleri öğrenmek için İBB’nin resmi wep adresini ziyaret edebilirsiniz. Eğer özel aracınızla gidecekseniz aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden direk olarak şile saklı göle yol tarifi isteyebilirsiniz.

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Siz de birşeyler ekleyin

Bu bölgede kamp yapmış, bu bölgeyi ziyaret etmiş veya bu bölgenin yerlisi iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak kamp sever gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alanda çekilmiş kendi kamp fotoğraflarınızı gönderip, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu içeriği paylaşın:
  • Adres: Karamandere Mahallesi, Şile Saklıgöl, Şile/İstanbul, Türkiye
  • İlçe: Şile
  • Şehir: İstanbul
  • Posta Kodu: 34980
  • Ülke: Türkiye

    Bu rota hakkında bildiklerini aktarmak ister misin?

    Giriş Yapın