Şile Akçakese Kamp Alanı

Akçakese, İstanbul, Türkiye
Ücretsiz

Şile Akçakese Kamp Alanı

Akçakese, İstanbul, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 9 Temmuz 2020

Şile Akçakese Kamp yeri, İstanbul’un Şile ilçesine bağlı bir sahil kasabasında yer alır. İstanbul’a 60 km, Şile’ye 17 km uzaklıkta,  Şile’nin bilinen diğer yerlerine göre daha sessiz sakin bir yerdir.

Hazır buralara kadar gelnişken Akçakese’nin sahili boyunca yer alan farklı güzellikteki bakir koyları da mutlaka keşfedin Eğer kendi aracınızla ulaşım sağlıyorsanız koylarda küçük molalar vererek yolculuğunuzu devam edebilirsiniz. Koyda market imkanı yok kamp alanına gitmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı Akçakese mahallesinden karşılamalısınız.

Akçakese’ye nasıl gidilir?

Akçakese köyüne otobüs ile gitmeyi tercih ederseniz Şile-Ağva arasındaki minibüslere binerek Akçakese’de inip sahile ulaşabilirsiniz.

Eğer kendi aracınızla gitmeyi tercih ederseniz Şile istikametindeki yeni yapılan yolu takip ederek Akçakese köyüne ulaşmalısınız. Köyden sahile ulaşmak için ise 2 km daha yol gitmeniz gerekiyor.

Hangi alana çadır kurabiliriz?

Çadır kurulması en uygun yer koyun iç kısımlarıdır burada daha rahat edebilirsiniz.

Ateş yakmak serbest mi?

Ateş yakmak için ise daha önceden kullanılmış olukları tercih ederek doğayı koruyabilirsin. Etrafta yakılabilecek odun bulmak mümkün.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 9, 2020 » 3:41 pm
  • Kategori: Kampyeri
  • Konaklama Türü: Çadır
  • Adres: Akçakese, Akçakese, Şile/İstanbul, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır