Uygulama kaynakları korunuyor..

Rotaları Karşılaştır

Rcn Val De Cantobre

RCN Val de Cantobre, Nant, Fransa

Rota Açıklaması

RCN Val de Cantobre, bozulmamış koruma alanı olan Les Grands Causses’ın ortasındadır. Fransa’nın güneyindeki Nant’taki teraslı kamp alanı nefes kesen panoramik kireçtaşı yaylaları ve ormanlık tepelerin manzarasını sunmaktadır.

Çevresi tarihi kasaba ve köylerle bezenmiştir kültür tur/gezisi severler için mükemmeldir. RCN parkının olağanüstü doğasını kendi çadırınızdan veya karavanınızdan deneyimleyebilirsiniz. Parkın teras şekli sayesinde, bir tatilin sunması gereken alanı ve özgürlüğü  etkileyici bir manzara eşliğinde sahip olabiliyorsunuz.

Ekstra konfor arıyorum diyorsanız  çadırınızın yanında bir buzdolabı da kiralayabiliyorsunuz. Eğer bir çadırınız ya da karavanınız yoksa ya da çadır kampı yapmak istemiyorsanız, Val de Cantobre’de sizi bir çok seçenek bekliyor. Dağ evlerinde veya hotellerde konaklamak mümkün.

Burada gençlerin ve yaşlıların katılacağı çok fazla aktivite olduğu için can sıkıntısı asla bir seçenek değildir. Yüzmek, spor yapmak,  bu park herkes için bir şeyler sunuyor.

Güney Fransa’nın bu kısmı sadece güzel manzaralar ve el değmemiş doğası ile kutsanmış değil, aynı zamanda birçok tarihi ve kültürel mekanlara da sahiptir.

Ortaçağ’a, hatta Roma dönemine kadar uzanan kiliseleri ve kaleleri olan eski şehirler, görkemli geçmişi yeniden yaşamanıza izin verir. Aven Armand ve Roquefort’ta bulunan dünyaca ünlü iki mağara da hazır siz bu kadar yakınlarına gelmişken ziyaret edilmeyi hak ediyor.

Bu içeriği paylaşın:
  • Adres: RCN Val de Cantobre, Nant, Fransa
  • Posta Kodu: 12230
  • Ülke: Fransa

    Bu rota hakkında bildiklerini aktarmak ister misin?

    Giriş Yapın