Pırlanta Plajı Kamp Çeşme

Çeşme, İzmir, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 13 Mart 2023

İzmir Çeşme‘den Altınkum dolmuşları ile gelebileceğiniz  pırlanta plajı kamp için ve İzmir çevresinde ücretsiz tatil yeri arayanlar için güzel bir tercih olabilir. Çadırınızı kurabileceğiniz ağaçlık alanlar mevcut.

Ücretsiz duş tuvalet maalesef yok. 2022 için tuvalet ücreti 3tl ve duş ücreti ise 5tl. Bunun dışında çevrede şarj konusunda yardımcı olacak işletmeler var. Alışverişinizi Çesme’den yapmanızda fayda var. Son olarak zaman zaman sahil rüzgarlı olabiliyor, gece çıkabilecek rüzgara karşı çadırınızı gündüzden sabitlemeniz doğru olur.

Bu rota size hitap etmiyorsa şayet İzmir‘de kamp için farklı alternatifler mevcut bunları aşağıda bulabilirsiniz. Rotanızı İzmir’den farklı şehirlere yöneltecekseniz şayet arama menüsünden bu şehirlerle ilgili kamp alanı araması yapabilirsiniz.

 

Pırlanta Plajı Kamp Çeşme Yorumları

Suyu tertemiz ve berrak. Yüzdüğüm en iyi denizlerden biri diyebilirim. Suyu çok soğuk değil ve boyunuzu geçmesi için yaklaşık 100m yürüyorsunuz. Sığ su seven biri olarak bayıldım. Akşam saatlerine doğru hala temizliğini koruyordu. 1 puanı rüzgarından ve kumsalından dolayı kırdım. Rüzgarlı günlerde tercih edilmemesi gerekiyor. Biz rüzgarsız bir günde gitmemize rağmen hatrı sayılır bir rüzgar vardı.

Kumsalında ise ince kum tanelerinden ziyade daha sert kumlar bulunuyor. Yakın civarda yemek yiyebileceğiniz cafe ve restaurantlar bulunuyor ve sahile de sipariş verebiliyorsunuz. Araç park yeri sıkıntısı da yok. Dilerseniz sahilin hemen önündeki otoparka yada yol kenarına da bırakılabilirsiniz.


Reklamsız gezinti için

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mart 13, 2023 » 7:38 pm
  • Kategori: Kampyeri
  • Tür: Gezi Rotası
  • Konaklama Türü: Çadır

İMKANLAR

  • Adres: Şehit Mehmet, Pırlanta Plajı, Çeşme/İzmir, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
İşletmenizi Ekleyin
  • İşletmenizi Ekleyin