Olimpos Kekova Fethiye 3 Gece 4 Gündüz Mavi Tur

 • 4.604₺/Kişibaşı
Demre, Antalya, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 7 Nisan 2022

Olimpos Kekova Fethiye 3 Gece 4 Gündüz Mavi Turu ; SALI , CUMARTESİ günleri vardır. Tur; gün içinde sabah saat 11:00′ de başlayıp, üç gece sonra sabah kahvaltısından sonra biter. Üç gece dört gün süren ve turkuaz sularda denizin keyfini doya doya yaşayacağınız bu turda heyecanı bol bir aktivite sizi bekler. Kaptan, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

TUR ROTASI

Olimpos,  Andriake Limanı , Korsan Mağarası , Çamlık Koyu, Gökkaya Koyu, Batık Şehir Kekova, Simena Kalesi, Akvaryum Koyu, Sıçak Koyu , Hidayet Koyu, Kaş Yat Limanı, Kalkan, Fırnaz Koyu, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz Bölgesi, Gemiler (St. Nicholas) Adası, Turunç Koyu, Küçük Samanlık Koyu, Fethiye Yat Limanı

 

* BU TURDA KABİNDE TEK KİŞİ KONAKLAMASI YOKTUR. TEK KİŞİ KALAN ÇİFT KİŞİLİK ÖDEME YAPAR.

Hareket Yeri : Çayağzı Liman İskele,

Servis Yeri: Ulupınar, Olimpos, Çıralı ve Demre Otogarı. (Servis saatleri için 0252 612 00 39 ‘u aramanız gerekir.)

Hareket Saati: 11:30

Tur, belirtilen tarihte sabah 11:30’da başlayıp, üç gece dört gün sonra sabah kahvaltısından sonra biter. Üç gece dört gündüz süren ve turkuaz sularda denizin keyfini doya doya yaşayacağınız bu turda heyecanı bol bir aktivite sizi bekler. Kaptan, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

1. Gün: Sabah saat 13:00’de tekneye biniş , hoşgeldiniz ve kamaralara yerleşim. Demre Yat Limanı’nın olduğu Çayağzı bölgesinden çıkıldıktan sonra Korsan Mağarası’nda yüzme molası ve öğle yemeği. Buradan bölgenin ve turun en güzel noktası Gökkaya koyunda bulunan adalar arasında yüzme, su sporları ve beş çayı molası. Akşam yemeğide burada ama sadece yat yolcularinın gidebilecekleri Disko Smugglers Inn’de eğlence bizi bekliyor. Demirleyip geceliyoruz.

2. Gün: Sabah kısa bir yolculuktan sonra Akvaryum Koyu’nda kahvaltıyı yapıp , turkuaz denizde soluğu alıyoruz. Zorla çıktığımız tekneden etkileyici ve şaşırtıcı güzelliği ile önce Batık Şehir Kekova , ardından ise Simena (Kale Köyü’nde) da demir atıyoruz. Simena Kalesi’nde öğle yemegi ve kaleye gezinti unutulmaz anılarımız oluşturacak. Akvaryum Koyu’nda kahvaltı, denize girme – Batık şehir Kekova – Simena Kalesi’nde öğle yemeği ve kaleye gezinti. Zamana bağlı olarak Kaş’da kısa bir mola ve elimizi Kalkan’a uzatıyoruz. Kalkan /Fırnaz Koyu’nda yüzme molası ve yıldızların altında akşam yemeği. Gecelemeyi uygun bir koyda yapıyoruz.

3. Gün: Sabah çok erken hareket edip ve kahvaltıyı Kelebekler Vadisi’nde yapıyoruz. Yüzme molasında suya girenleri ikna edip, Ölüdeniz ve Aziz Nicolas Adası’nın yöneliyoruz. “Buraya daha önce niye gelmedik” diyenleri duyuyoruz . Burası , yani Aziz Nikolas Adası’nda geçip, isteyenlerin eski yerleşimlerin arasında gezebileceği , isteyenlerin ise yüzebileceği harika bir yere yerdeyiz. Su sporlarının yaygın olduğu bu bölgede beş çayı , akşam yemeği ve gecelemeyi yapıyoruz..

4. Gün: Sabah çok erken Fethiye Limanı’na gelip 8:30 gibi kahvaltımızı yapıp teknemize, kaptan ve mürettebatimiza hoşçakal diyor ve güzel anılarla ayrılıyoruz.

MAVİ TUR YEMEK MENÜSÜ

1.GÜN:

Reklamsız gezinti için

Sabah Kahvaltısı.: –

Öğle Yemeği….….: –

Akşam yemeği….: Hafif bir sebze yemeği , patates püresi , pilav, salata, taze meyve,

2.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: Yoğurtlu karışık sebze kızartması , etli bezelye , salata

Akşam yemeği….: Balık , salata , meyve ,

3.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz peynir, zeytin , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: İzmir köfte, makarna, salata

Akşam yemeği….: Kızarmış tavuk, pilav, salata, meyve,

4.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

ULAŞIM NASIL SAĞLARSINIZ?

 Tüm konuklarımızı, ücretsiz servislerle ; Olimpos, Adrasan , Çıralı ,Ulupınar’dan alınabileceği gibi Demre Otogar’ında servislerle alınarak  Andriake’de bulunan limana getirileceklerdir.

TEKNE ÖZELLİKLERİ

 • Kesin Hareketli Kabin Kiralama operasyonlarında 17 m. ile 30 m. uzunlukta, 6 ila 8 kabinli, direk donanımına sahip olan, geleneksel güneybatı ege yapımı standart ahşap yatlar kullanılır.
 • Kabinler 2 kişiliktir. Genellikle çift kişilik yataklar vardır.
 • Her kabinde özel duş /wc , lomboz (pencere), küçük elbise dolabı, 2 kişi için pike, battaniye, el ve yüz havlusu, iki adet yastık bulunur. Tuvaletler ev tipi sifonludur.
 • Teknenin yolcu kapasitesine uygun sayıda can yelekleri, küçük bot gibi güvenlik teçhizatları mevcuttur.
 • Yatların ebatlarına göre minimum 2, maksimum 5 personel bulunur.
 • Elektrik tesisatı 12 volt ya da 24 volt’tur. Jeneratör akşam üstü ortalama yarım saat çalışır. Limanlarda demirli durumdayken 220 volt olanağı vardır.
 • Tekneler sigortalıdır fakat kişisel seyahat sigortanızı da yaptırmanızı tavsiye ederiz.
 • Bu yatlarda yolcu kapasitesine uygun ebatlarda yemek masası, yeterli sayıda güneşlenme yatakları, tente altı gölgelik alanlar ve salon bulunur.
 • Sıcak- soğuk kullanma suyu için yeterli miktarda su tankları ve tesisatı vardır.
 • Duş / wc suları için yeterli miktarda pis su tankları ve tesisatı bulunur.
 • Yatlarda hazırlanacak yemekler için gerekli teçhizata sahip mutfak bulunur. Kumanya ve içeceklerin soğutulması için gerekli buzluklar ve soğutma gereçleri bulunur.
 • Yatlarda, konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.

Reklamsız gezinti için

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Nisan 7, 2022 » 12:31 pm
 • Fiyat: 4.604₺/Kişibaşı
 • Kategori: Tekne Turları
 • Tür: Tur
 • Video & Fotoğraf: Ekstra Ücret
 • Konaklama: Fiyata Dahil
 • Yemek: Yarım Pansiyon
 • Ulaşım Türü: Karayolu, Denizyolu
 • Hareket Yeri: Demre

İMKANLAR

 • Adres: Büyükkum, Çayağzı Yat Limanı, Çayağzı Yolu, Demre/Antalya, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla
Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
My Mavi Tur
 • My Mavi Tur