AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 7 Temmuz 2020

Maden Koyu Kamp Alanı

Maden koyu kamp alanı henüz yeni yeni keşfedilmeye başlanan sessiz sakin bir yerdir. Çevre bölgelerde Caretta caretta yumurtlama alanı olmasından ötürü yasak olan Olimpos ve Çıralı sahilleri gibi yerlere alternatif bir kamp yeridir. Ormanın ve denizin bir arada bulunduğu nadir yerlerden olan Maden Koyunda, ücretsiz olarak kamp yapılabilirsiniz. Koy yakınında herhangi bir işletme bulunmadığından dolayı koya gelmeden önce tüm yiyecek, su ve enerji ihtiyacınızı karşılamalısınız. Sadece özel araç ile ulaşım mümkün, yolları çok da iyi olmadığı için araçları iyi olmayanlar için tehlikeli olabilir.

 

Nasıl Ulaşılır?

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Siz de birşeyler ekleyin

Bu bölgede kamp yapmış, bu bölgeyi ziyaret etmiş veya bu bölgenin yerlisi iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak kamp sever gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alanda çekilmiş kendi kamp fotoğraflarınızı gönderip, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 7, 2020 » 9:10 pm
  • Kategori: Kampyeri
  • Adres: Ulupınar Mahallesi, Kemer/Antalya, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır

Her şey yolunda mı?

"Maden Koyu Kamp Alanı" sayfasını terk etmek üzere olduğunu gördük. Umarım yanılıyoruzdur :) Kamprota'yı sizden gelen yorumlarla zenginleştirmeye çalışıyoruz.