Kömür Limanı Kamp Alanı

  • 1₺/Fiyat sorunuz
Gelibolu, Çanakkale, Türkiye
Ücretli Ücretsiz
Kömür Limanı Kamp Alanı
Gelibolu, Çanakkale, Türkiye
  • 1₺/Fiyat sorunuz

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 9 Temmuz 2023

Kömür limanı kamp alanı şehirden uzak, teknolojiden uzak, kalabalıktan uzak durmak isteyenler için beklentilerinizin tamamı olmasa da çoğunu karşılayacaktır.

Sizlere ne sunuyor?

Berrak soğuk bir deniz, doğal hayat, Temiz su, Wc ve yiyecek içecek servisi. Kalanını siz kendiniz tamamlıyorsunuz.
Çadırımızı alıp gittik, kamp kuracağımız yeri belirledik ki o böyle bahsedilen kötü iletişimi biz yaşamadık, gayet güleryüzlü ve samimi bir hizmet aldık.

İster kendiniz yemeğinizi yapın ister işletmenin sunduğunu tercih edin ki yazılan yorumlarda ciddi olumsuzluklar gördüm bunlar doğru değil. Hiç bir konuda sizi kimse zorlamıyor.

Elektrik yok ki bence iyi ki yok, güneş battığında gökyüzü bir cennet, alın biranızı ya da sizi mutlu eden her ne ise, sahilde uzanın şezlongunuza ve doğanın size neler sunduğuna bir bakın.. inanın gökyüzünde kaybolacak ve elektriğin yokluğunu hissetmeyeceksiniz.. maalesef telefonlarınız çekiyor, internet problemi yaşamazsınız.

Mangal yapmanız için telleriniz var ve bunları kullanmanız için yakın yerlerde uygun alanlar yapılmış, yerde ateş yakmayın da dopaya daha fazla zarar vermeyin diye. Çöplerinizi atmayın diye çöp poşetini de işletmeden temin edebilirsiniz ( ücretsiz )
Tabi ki şampuan ile duş almıyorsunuz ya da çamaşırlarını yıkamıyorsunuz, size verilen duş hizmeti sadece arınmanız için. Doğadasınız ve kimyasal ile zarar vermenize izin verilmemesi çok mantıklı.

Kısaca bunları yapabilen insanlara güleryüzlü hizmet var, bu beklentilere sahipseniz tercihinizi başka yerde kullanmanız daha mantıklı olacaktır.

Yazar: Başak Aydın

Nasıl ulaşılır?

Kömür limanı kamp alanına giderken , Fındıklı Köyü içerisinde Kömür Limanı’nı gösteren tabelalar var; köyden sonra yol biraz daha kötüleşiyor ancak yalnızca 7 km kaldı. Anayoldan sonrası biraz sıkıntılı bir yolculuk olsa da denizi gördüğünüz ilk an tüm bunlara değeceğinden emin olacaksınız.

Koyda ve Fındıklı Köyü’nde alışveriş yapabileceğiniz herhangi bir yer olmadığından anayoldan ayrılmadan gerekli alışverişinizi yapmanız gerekiyor. Alışverişinizi yaptınız koya indiniz; haftaiçi hemen denizin kıyısında kamp atacak bir yer bulmanız olası; hafta sonu ise biraz erken gitmek sorunu çözecektir.

Halihazırda karavancıların da sıklıkla uzun süreli konakladıkları Kömür Limanı popülerleşmesi ile günübirlikçilerin ve kampçıların da uğrak yeri haline geldi.

Cılız bir tatlı su kaynağı olması civar koylardan Kömür Limanı’nı ayırıyor ama o da yine yoğun zamanlarda karpuzları soğuk tutmaya yardımcı olmaktan başka bir işe yaramıyor.

Biraz önce bahsettiklerim Saroz’un muhteşem denizinin ve yalnızca yıldızların ışığında bir akşam geçirmek için göze almanız ve gözardı etmeniz gerekenler.

Burada bir işletmeniz mi var? 

Kurumsal üye olun, fiyatlarınızı, adres ve iletişim bilgilerinizi düzenleyin. Online rezervasyon almaya başlayın.


Reklamsız gezinti için

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 9, 2023 » 10:46 am
  • Fiyat: 1₺/Fiyat sorunuz
  • Kategori: Kamping
  • Konaklama Türü: Çadır

İMKANLAR

  • Adres: Komur Limanı Beach, Değirmendüzü/Gelibolu/Çanakkale, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır