Kayaköy Asgard Camping

 • 1₺/Fiyat sorunuz
Fethiye, Muğla, Türkiye
Vitrin Kamp İşletmesi Açık
Kayaköy Asgard Camping
Fethiye, Muğla, Türkiye
 • 1₺/Fiyat sorunuz

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 19 Mayıs 2022

İşletmemiz Fethiye Kayaköy’de hizmet veren hakkında Google Place’de çokça güzel yorum görebileceğiniz güzide bir kamp yeridir.

 

Hakkımızda yapılan yorumlardan bazıları:

1- Öncelikle başta gelirken aklımda olan şüphelerim kamp ve çalışanları tanıyınca tamamen yok etti. Çok severek 4 gün geçirdim. İş başı yapmak zorunda kalmasaydım daha fazla kalmak isterdim. Kamp sahipleri çok ilgili ve tatlı insanlar. Kampta kurdukları sistem insanlara hep anlattığım ama uygulaması olmayan bir sistemdir ki burada canlısını görünce çok mutlu oldum. Ağaçlar biraz küçük fakat zaten kamp sisteminde uzun saatler uyuyamazsınız.

Çadırlar arası mesafe çok uygun. Kampta tavuk kedi kopek her türlü sevimli canlılar görebilirsiniz. Tuvalet ve banyolar temiz. Sıcak su var sadece dus almanın yoğun olduğu saatler zorluk yaşayabilirsiniz. Kendi mutfakları var. İstediğinizi pişirebilir ve eksik malzemelerinizi isteyebilirsiniz. Bahçeleri var bir çok meyve ve sebzeleri ondan alabilirsiniz. Yemek yapmak zor geliyorsa kampta aksam yemeği ve sabah kahvaltısı alabilirsiniz. Kamptan çıkınca 3 km uzaklıkta bir manastır var.

2- Hayvan sevgisi olan insanlardan zarar gelir mi? Sokakta bulduğu yavru köpeği bağrına basan ve sahiplenen bir işletmeci .İceri girer girmez sıcak ve samimi bir karşılama ile ağırlıyor ve herkesle tek tek ilgileniyorlar . Kendi çadırınızı kurabilir veya işletmenin çadırlarından faydalanabilirsiniz. Fiyatlar makul. Gayet ucuz . Muhtemelen daha yeni oldukları içindir . Umarım ilerleyen zamanlarda fiyatlar çok yükselmez.

Gördüğümüz olumsuzluklar : telefon bazı noktalarda çekmiyor , duş ve wcler bayan ve erkek olarak ayrılabilir muhtemelen bu da yeni oldukları için , ilerleyen zamanlarda bu sorunu çözeceklerdir . Çadırlarınızı meyve ağaçlarının altına kuruyorsunuz ve tatlı bir bostanları var , günlük yemek çıkıyor ve sebze ihtiyaçları bu doğal ortamdan karşılanıyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği 15 tl ve lezzet ve kalite güzel . Çadırınızın hemen yanında elektrik prizleri mevcut. Buzdolabı, Ocak, mangal, tost makinesi gibi imkanları var . Wc temizliği iyi ve eksiksiz. Duşlarda sıcak su mevcut.

Kayaköy Asgard Camping Rezervasyon ve Fiyatlar

Güncel fiyat bilgilerimizi almak, rezervasyon yapmak veya ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi “Telefon ile arayınız“.


Reklamsız gezinti için

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mayıs 19, 2022 » 5:51 pm
 • Fiyat: 1₺/Fiyat sorunuz
 • Kategori: Kamping
 • Tür: Kamp İşletmesi
 • Konaklama Türü: Çadır
 • Adres: Kayaköy, Asgard Camping, Fethiye/Muğla, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

Rezervasyon Planlayın

Rezervasyon kimin adına?

1 İnceleme

(5 / 5)
Sırala:
Puanla / Yorumla
 • thumb

  Mükemmel bir yer

  İşletmeci çok cana yakın sıcak kanlı biri. Her konuda ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar.
  Fiyatları da çok uygun. Doğa içerisinde kafa dinlenecek bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
Asgard Camping
 • Asgard Camping