Kaş Tüplü Dalış Turu

 • 1₺/Fiyat sorun
Kaş, Antalya, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 12 Mart 2023

TUR ROTASI: Kaş, Kekova, Limanağzı, Kaş

ACENTAMIZ

Turizm Bakanlığı’ndan alınan “Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Belgesi” ne de sahiptir.
Tüm dalış hocaları özel sertifikaya sahip olup, yüksek deneyimlere sahiptir.
Tur öncesi tüm herkeze profesyonel dalış rehberler tarafından bölgedeki doğal yaşam
hakkında detaylı bilgi verilir.
Refakatçılar

Konuklarımızın yanında eşlik eden ama dalış yapmayacak olan dostlarımız ise ; güneşlenmeyi sevenler ve sualtını palet, maske ve snorkel ile izlemek isteyenler, üst güverte sizin içindir. İster deniz banyosu yapın, isterseniz de snorkeling yaparak derinliklerle tanışın… Gelin ve deneyin.

Tekne ve Turun 1. Bölüm Programı :

Bu tur ; (Scuba Tune-up) İlk dalış brövesini yeni almış ve/veya uzun zamandır dalmamış olanların, dalış gruplarına katılmadan önce, eğitmen veya dalış lideri eşliğinde, özet bilgi tekrarı ve bazı önemli becerileri uygulayacağı 2 dalışlık programdır. Tekne, tura başlamak için hareket ettğinde eğitmenlerimiz tarafından , dalış yapacak olan konuklarımıza ; Ekip, Ekipman, Su Altında İletişim hakkında bilgilendirma yapılacaktır. Belirlenen Dalış Noktası’na varış saati, 1 saattir. Hava koşulları uygun olduğu zamanlarda ; su altı bitki ve balık zenginliği olan koylar tercih edilmektedir.

Gelinen yer ; Kaş ve Kekova bölgesinin turkuaz derinliklerinde, gözalıcı zenginliklerle dolu bir dünyanın kapılarını açan “ilk kaçış/dalış” için en elverişli şartlar biraraya gelmiştir : su sıcak ve berrak, dalış yerleri güvenli ve sakindir. Yarım saatlik bir video gösterisi ardından, kısa bir brifing ile bir eğitmen tarafından, temel güvenlik ve sualtına uyum bilgileri ve becerileri özetlenir, Akdenizin fauna ve florası tanıtılır. Uzman bir eğitmen/dalış lideri eşliğinde en fazla 5 metreye birebir yapacağınız yirmi dakikalık bu dalışta, mavi dünyanın tüm gizemleri çözümünü bulacaktır… İlk dalışınızı ölümsüzleştirecek merkezimizin size vereceği ve ömür boyu saklayacağınız «Deneme Dalışı Sertifikası» da cabası…

iki kere dalacaklar iki ayrı dalış noktasında çifte keyif yaşayacaklar… Teknemiz Dalış Noktası’na vardığı zaman Dalış Eğitmenleri’miz eşliğinde dalış yaptırılacaktır. Bu programda standard PADI Open Water Eğitiminin ilk gününden seçmeler içeren bir egzersiz dalışı ve ikinci bir açık deniz dalışı yer alır. Video gösteriminden sonra bir eğitmen yapacağınız egzersizleri, temel güvenlik ve sualtına uyum bilgileri ve becerileri tüm detaylarıyla anlatıyor, ve eğitmen eşliğinde sığ suda bu becerileri tekrarlıyorsunuz.

İkinci dalışımızda ise beceri tekrarı yok, keyifle eğitmenimizin eşliğinde dalıyor ve öğrendiklerimizi uyguluyoruz. Bu “SCUBA eğitimine giriş” kursunuzu ölümsüzleştirecek PADI “DISCOVER SCUBA DIVING” sertifikası da cabası. Bu kısa kursun ardından PADI Open Water Diver kursuna devam ederek sertifikanızı alabilir, ve ardından 18 metreye kadar dalabileceğiniz eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Katılan konuklarımız ; dört (4) kişilik grub halinde , 3 Eğitmen eşliğinde dalış yaptırılacaktır.

İlk dalış süresi 25 dakika olup, 5 metre derinliğe inilmektedir.

Yemek Menüsü:

Grubların ilk dalışları tamamlandığı andan itibaren 13:00’de Açık Büfe Öğle Yemeği hizmete sunulmaktadır.

Turun 2. Bölüm Programı :

İkinci Dalış programı 35 dakika olup, 10 metre derinliğe inilmektedir.

Gün bitimi geri dönüş yolculuğunda tekne uygun bir koyda durdurulup ekip ve konuklarımız; hep birlikte kabinden atlama su savaşı yapılacaktır. Limana dönüş saatimiz 17:00 olarak belirlenmiştir.

Dalış yapmak isteyen konuklarımızın YÜZME BİLME ŞARTI YOKTUR.

Sizleri bir gün boyunca mutlu bir şekilde EĞLENDİRMEYİ hedefliyoruz.

Ulaşım

Dalış Turu (Scuba DIVING)  için ulaşım, özel servislerimizle yapılmaktadır. Sizleri konakladığınız yerden ücretsiz olarak alıp, tur dönüşü aynı yere bırakıyoruz. KAŞ içinde bulunan servis noktaları  bilgisi için ; 0252 612 00 39 ‘u arayın .


Reklamsız gezinti için

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mart 12, 2023 » 10:56 pm
 • Fiyat: 1₺/Fiyat sorun
 • Kategori: Dalış Turları
 • Tür: Doğa Aktivitesi
 • Rehberlik Hizmeti: Var
 • Video & Fotoğraf: Ekstra Ücret
 • Transfer: Fiyata Dahil
 • Ulaşım Türü: Denizyolu
 • Hareket Yeri: Kaş

İMKANLAR

Yeme & İçme
Diğer özellikler
 • Adres: Andifli, Kaş Belediyesi Yat Limanı, Liman Sokak, Kaş/Antalya, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

Rezervasyon Planlayın

Rezervasyon kimin adına?

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
My Mavi Tur
 • My Mavi Tur