Fethiye Yamaç Paraşütü Turu

  • 600₺/Kişibaşı
Fethiye, Muğla, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 7 Ağustos 2020

Rezervasyon ve etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi almak için Organizatörle iletişime geçebilir veya web adresi üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

Dağa hareket saatleri: 8:30, 11:00, 13:30, 15:30, 17:30

Orman Girişi-Sigorta: Uçuş ücretine dahildir

Uçuş Manzarası: Babadağ-Ölüdeniz-Fethiye

Çocuk İndirimi: Yok

Ne Zaman Rezervasyon Yapmalıyım?

Her daim rezervasyonlarınızı erkenden yaptırınız. Websitemiz üzerinden SATIN AL bölümünü tıklayarak bilgilerinizi doldurduktan sonra kişi başı sadece 50 TL depozit ödemesi yaparak yerinizi konfirme ediniz. Geri kalan meblağı uçmadan önce ödeyeceksiniz. Otelde konaklamıyorsanız size WhatsApp üzerinden konum bilgisi atacağız. Temmuz-Ağustos-Eylül ayları çok yoğun dönemlerdir yer bulmak zordur ve tecrübeli piotla uçmak daha zordur. Ayrıca resmi tatilin denk geldiği haftalar inanılmaz bir yoğunluk olmaktadır. Bu gibi durumlarda lütfen rezervasyonunuzu erken yapınız.

Video ve Fotoğraf Çekim Ücretleri Nedir?

1. Bugün biometrik resim çektirmek istediğinizde verdiğiniz ücreti düşündüğünüzde hayatınızda bir defa yapacağınız bu unutulmaz yamaç paraşütü aktivitesi için 100TL-120TL civarı video ve resim bedeli ödemek gayet iyi bir ücretlendirmedir. Pahalı da değildir.
2. Bunun kaşılığında 50-100 arası siz ve arka planda Ölüdeniz olacak şekilde çekilmiş fotoğraflar ve yaklaşık 4-5dk video kayıtlarınız olacaktır..
3. Uçuş sonrası video ve resimlerinize bilgisayar ortamında bakıp alıp yada almama kararını verebilirsiniz.
4. Hiç bir zaman resim ve videolarını alma mecburiyetiniz yoktur.
5. Almak isterseniz cep telefonuza yükleyebiliriz yada DVD aktarıp size teslim ederiz. Tavsiye: Kendi flaş diskinizi getirirseniz hızlı ve güvenli şekilde size teslim edilmiş olunur.
6. Tüm resimler ve videolar toplu bir şekilde size teslim edilir yada hiç almazsınız. Sadece 1-2 tane istiyorum diye bir şey söz konusu değildir.

NOT: Pilot arkadaşların kış dönemi uçuş gerçekleştirmediğini, sadece yaz dönemi çalıştıklarını, ayrıca Euro üzerinden yurtdışından her yıl paraşüt ekipmanları aldıklarından maliyetlerinin yüksek olduğunu lütfen hep göz önünde bulundurunuz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Ağustos 7, 2020 » 8:35 pm
  • Fiyat: 600₺/Kişibaşı
  • Kategori: Paraşüt Turları
  • Tür: Etkinlik
  • Adres: Fethiye, Muğla, Türkiye

VİDEO

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır
Adrenaline Turkey (Yamaç Paraşütü)
  • Adrenaline Turkey (Yamaç Paraşütü)