Fethiye Marmaris 3 Gece 4 Gündüz Mavi Tur

  • 2.305₺/Kişibaşı
Fethiye, Muğla, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 31 Mayıs 2021

TUR ROTASI

Fethiye Yat Limanı, Kızıl Ada, Yassıca Adaları , Bedri Rahmi Koyu , Tersane Adası, Domuz Adası , Manastır Koyu , Sarıgerme , Ekincik Koyu , İztuzu Kumsalı, İnce Ada , Kadırga ve Kumlubük Koyları , Marmaris Yat Limanı

 

Fethiye den biniş ; Çarşamba Sabah Kahvaltıdan Önce 10:00 ,

Marmaris’ten iniş ise cumartesi kahvaltıdan sonra biter. Üç gün süren ve turkuaz sularda denizin keyfini doya doya yaşayacağınız bu turda heyecanı bol bir aktivite sizi bekler. Kaptan, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

TUR PROGRAMI

1.GÜN –Fethiye – Yassıcalar – Tersane Adası – Bedri Rahmi Koyu:

Öğleye doğru Fethiye’ye varış ve Fethiye Yat Limanı’nda bulunan teknemize geçiş. Fethiye Yat Limanı’ndan çıkış işlemleri sonunda öğlen vakti hareket edilir. Kızıl Ada’da öğle yemeği ve yüzme molası. Daha sonra 12 Adalar’ın kalbine, Yassıcalar’a dümen kırılır. Burada yüzme molasi ve 5 çayının ardından hareket ediyor ve Bedri Rahmi Koyu’a geçiyoruz. Akşam yemeği ve gece konaklaması burada.(1.Gece).

2.GÜN – Manastır – Ağalimanı – Ekincik:

Kahvaltı sonrası kaptan tarafından verilecek info sonrası Kleopatra-Manastır Koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Buradan Merdivenli Koy izlenerek Ağa Limanı’nda 5 çayı ve yüzme molası veriyoruz. Ardından Ekincik Koyu’na geliyoruz. Bu bölgede şanslı iseniz yunusları görebilirsiniz Konaklama ve akşam yemeği burada. (2.Gece).

3.GÜN- Ekincik – Dalyan – Cennet Adası:

Kaptanınız sizler uyanmadan sabah kahvaltınızı hazırladı. Teknede kalanlar için öğle yemeği burada . İsteyenlere ise aktivite olarak (extra) Dalyan turumuz bulunmaktadır. Dalyan nehrinde gezi, Kaunos Kaya Mezarları önünde yemek, Çamur Banyosu ve meşhur İztuzu Plajı’nda mola. Akşam beş çayı geceleme Cennet Adası’nda .(3.Gece).

4.GÜN – Marmaris:

Sabah erkenden Marmaris Limanına giriş. Kahvaltı sonrası transferiniz için hazırlanıp, tekneden ayrılış.

* Program kaptan tarafından; hava koşullarına ve teknedeki yolcuların genel kararına göre değişikliğe uğrayabilir.

MAVİ TUR MENÜSÜ

1.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: –

Öğle Yemeği….….: –

Akşam yemeği….: Hafif bir sebze yemeği , patates püresi , pilav, salata, taze meyve,

2.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: Yoğurtlu karışık sebze kızartması , etli bezelye , salata

Akşam yemeği….: Balık , salata , meyve ,

3.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz peynir, zeytin , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

Öğle Yemeği…….: İzmir köfte, makarna, salata

Akşam yemeği….: Kızarmış tavuk, pilav, salata, meyve,

4.GÜN:

Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.

TEKNEYE ULAŞIM

Tekneye ulaşım için ; Tüm konuklar Fethiye Marina’ya geleceklerdir. Hava ulaşımıyla gelenler Havaş veya Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Fethiye servislerine bineceklerdir. Kara ulaşımı ile gelenler ise Fethiye Belediyesi Otogarı’nda karşılaşacaklardır. Her iki ulaşım ise Marina’ya bağlantılıdır.

Teknelerin Özellikleri :

Kesin Hareketli Kabin Kiralama operasyonlarında 17 m. ile 30 m. uzunlukta, 6 ila 8 kabinli, direk donanımına sahip olan, geleneksel güneybatı ege yapımı standart ahşap yatlar kullanılır.
Kabinler 2 kişiliktir. Genellikle çift kişilik yataklar vardır. Her kabinde özel duş /wc , lomboz (pencere), küçük elbise dolabı, 2 kişi için pike, battaniye, el ve yüz havlusu, iki adet yastık bulunur. Tuvaletler ev tipi sifonludur.
Teknenin yolcu kapasitesine uygun sayıda can yelekleri, küçük bot gibi güvenlik teçhizatları mevcuttur.
Yatların ebatlarına göre minimum 2, maksimum 5 personel bulunur.
Elektrik tesisatı 12 volt ya da 24 volt’tur. Jeneratör akşam üstü ortalama yarım saat çalışır. Limanlarda demirli durumdayken 220 volt olanağı vardır.
Tekneler sigortalıdır fakat kişisel seyahat sigortanızı da yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Bu yatlarda yolcu kapasitesine uygun ebatlarda yemek masası, yeterli sayıda güneşlenme yatakları, tente altı gölgelik alanlar ve salon bulunur.
Sıcak- soğuk kullanma suyu için yeterli miktarda su tankları ve tesisatı vardır.
Duş / wc suları için yeterli miktarda pis su tankları ve tesisatı bulunur.
Yatlarda hazırlanacak yemekler için gerekli teçhizata sahip mutfak bulunur. Kumanya ve içeceklerin soğutulması için gerekli buzluklar ve soğutma gereçleri bulunur.
Yatlarda, konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.

 


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mayıs 31, 2021 » 11:30 pm
  • Fiyat: 2.305₺/Kişibaşı
  • Kategori: Tekne Turları
  • Tür: Tur
  • Konaklama: Fiyata Dahil
  • Yemek: Yarım Pansiyon
  • Ulaşım Türü: Karayolu, Denizyolu
  • Hareket Yeri: Fethiye
  • Adres: Karagözler Mah, Fethiye Limanı, Fevzi Çakmak Caddesi, Fethiye/Muğla, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / YorumlaYAKINLARDA NELER VAR?

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
My Mavi Tur
  • My Mavi Tur