Fethiye Flamingo Camping

 • 1₺/Fiyat sorunuz
Fethiye, Muğla, Türkiye
Vitrin Kamp İşletmesi Açık
Fethiye Flamingo Camping
Fethiye, Muğla, Türkiye
 • 1₺/Fiyat sorunuz

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 16 Nisan 2021

Çalış plajının yanı başında sevdiklerinizle mutlu bir tatil yapmak istiyorsanız Flamingo Camping’e gelmelisiniz. İster kendi çadırınızda ister bizim çadırlarımızda konaklayarak Çalış Plajının tadını çıkartabilirsiniz. Kampımız plajda bulunmaktadır. Bu sayede uyandığınız gibi ücretsiz şezlonlarımızda güneşlenebilirsiniz. Ardından cüzi bir ücret karşılığı verdiğimiz açık büfe,organik sabah kahvaltısını yapabilirsiniz.

Gün boyu ücretsiz çay içebilir yemek yapmak istediğinizde açık mutfağımızı kullanabilirsiniz. Kampımızda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Rezervasyon ve ücretlerle ilgili bilgi almak için lütfen telefonla arayın


Reklamsız gezinti için

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Nisan 16, 2021 » 2:48 pm
 • Fiyat: 1₺/Fiyat sorunuz
 • Kategori: Kamping
 • Tür: Kamp İşletmesi
 • Konaklama Türü: Çadır
 • Adres: Foça, Flamingo Beach Camping, Daphne Rezidans, Fethiye/Muğla, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

Rezervasyon Planlayın

Rezervasyon kimin adına?

2 Yorum

(4 / 5)
Sırala:
Puanla / Yorumla
 • thumb

  Biraz gürültülü

  Sıcak suyu var, denize sıfır, mutfak var, kamp alanı çok küçük ve çadırlar iç içe kuruluyor. Sağında solunda çok fazla gece kulübü ve eğlence mekanı var ve bunlar gece 1-2 ye kadar yüksek sesle müzik çalıyorlar. İşletme sahipleri sıcak kanlı ve ilgililer. Tuvaletler orta halli, çok sık temizlenmiyor fakat çokta pis değil. Sadece derme çatma olması kötü bir görüntü oluşturuyor. Merkezde bir yer olduğundan market manav tekel 3 dk uzaklıkta. Fethiye merkeze veya ölüdenize sürekli dolmuşlar kalkıyor.

  Genel anlamda iyi bir kamp alanı, bir sorunu etraftaki gece gürültüleri, birde çadırların dip dibe kurulması. Onun dışında negatif bir konu yok.

 • thumb

  Deniz çok dalgalı

  Sezona göre fiyat değişiyor biz kendi çadırımız ile kişi başı 35 TL verdik bir gün için. Tuvaleti duşu ne temiz diyebilirim ne kirli. Duş suyu güneş enerjisi ile ısınıyor ve kalabalık olunca akşama kalmayabiliyor ben kadınlar için olan duşta akşam geç saatte ılık duş aldım rahatlıkla ama erkek arkadaşım erkek bölümünde su soğuk olunca alamamış duş.

  Kamp alanı fena değil kumlu ve tenteli alanlar var çadırlar için ama açıkçası güneş yine de kavuruyor çadırı çünkü sonuçta bir örtü pek fayda etmiyor, bazı alanlar tahta tente oralar daha iyi. Denizi çok dalgalı ve çok berrak değil. İşletmeci gayet hoş. Biz bir gün kaldık memnunduk ama denizden dolayı bir daha tercih etmeyiz çünkü dalga çok. Bir de alanın kum olması iyi bir şey olsa da her yerimiz kum olunca bizi rahatsız etti.

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
Flamingo Camping
 • Flamingo Camping