Fethiye Çıkışlı Pamukkale Günübirlik Tur

 • 260₺/Kişibaşı
Pamukkale, Denizli, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 9 Temmuz 2020

TUR ROTASI : Otelden hareket edilerek ; Fethiye, Söğüt, Karahayıt, Bekçiler’de köy kahvaltısı, Pamukkale Kızılsu, Pamukkale Travertenleri, Hierapolis Antik Kenti, Apollon Tapınağı, Gymnasium, Çin Delikleri, Sütunlu Yol, Antik Tuvalet Latrina, Antik Tiyatro, Nekropol, Aziz Philip Kilisesi, Traverten, Kleopatra Havuzu, Buldan Bezi, Fethiye,ve otele transfer ile tamamlanacak.

Pamukkale Tur Programı

Misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Fethiye – Söğüt yolu üzerinden Karahayıt ulaşıyoruz. Sabah kahvaltı için Bekçiler’de köy kahvaltısı yapıp, sonrası Pamukkale’nin kızıl rakibi Kızılsu ziyaret ediyoruz. Ardından dünyada benzeri sadece İtalya da Travertino isimli kasabasında görülebilen Pamukkale’ye doğru yola çıkıyoruz. Pamukkale Travertenleri  bembeyaz görünümüyle bizleri karşılıyor. Gezimize  kutsal şehir olarak bilinen Hierapolis Antik Kenti ile başlıyoruz. Antik şehrin içerinde bulunan Apollon Tapınağı, Gymnasium, Çin Delikleri, Sütunlu Yol, Antik Tuvalet Latrina, Antik Tiyatro, Nekropol’ ü gördükten sonra Traverten ve Kleopatra havuzunda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Buldan Bezi için alışveriş merkezine  ulaşıyoruz.  Dokuma ve el işlerinin sergilendiği dükkanlarının bulunduğu bölgede verilen alışveriş molası sonrası turumuzu tamamlayıp geri dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Öğle yemeği için ünlü Pamukkale’nin içinde mola veriyoruz. 19:30 civarı Fethiye’ye ulaşmış oluyoruz.

BULUŞMA ve TURA BAŞLAMA :

PAMUKKALE TUR için ; tüm konuklarımızı konaklama yerlerinden alıp, tur bitiminde tekrar aynı yere ÜCRETSİZ OLARAK bırakıyoruz.  Özel servislerimizin Fethiye içinde SERVİS yaptığımız noktalar aşağıdadır.

 • Nevşehir,
 • Ortahisar,
 • Uçhisar,
 • Ürgüp,
 • Avanos’dur.

Tura başlangıç  Fethiye içinde yer alan acentamız  önünde yapılmaktadır. Gerek havayolu ile gerekse karayolu ile gelen tüm konukların buluşma yeri ; My Mavitur  ACENTASI’NIN Fethiye Otogar içinde bulunan  OFİSİ’nde olacaktır.

YANINIZDA OLMASI GEREKENLER :

Pamukkale Turu’na gelirken rahat etmeniz için 25-30 litrelik sırt çantası ile geliniz. Güneş kremi, koruyucu kremler, soğuk olma ihtimaline karşı uzun kollu giyecek, kamera veya fotoğraf makinesi, kışın yağmurluk, güneş gözlüğü, kitaplarınız, unutmayın. Kara yürüyüşleri için ayak bileklikli yürüyüş ayakkabısı veya iyi bir spor ayakkabısı iyi olmalıdır.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 9, 2020 » 4:29 pm
 • Fiyat: 260₺/Kişibaşı
 • Kategori: Günübirlik Turlar
 • Tür: Tur

EK DETAYLAR

 • Tur Sezonu: 1 Mayıs - 30 Ekim
 • Adres: Pamukkale, Denizli, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır