Rotaları Karşılaştır

Ayrıntılar

Son Güncelleme: 17 Mart 2020 - 1:55

 • Fiyat: 100₺
 • Etkinlik Türü: ATV Safari, DOĞA AKTİVİTELERİ
 • Rehberlik Hizmeti: Mevcut
 • Video & Fotoğraf: Ekstra Ücret
 • Etkinlik Süresi: 1,5 Saat
 • Maks. Kişi: 2 Kişi
 • Uygun Yaş Aralığı: Min. 16 Yaş
 • Transfer: Fiyata Dahil
 • Yemek: Ekstra Ücret
 • Ulaşım Türü: Karayolu Transfer

Açıklama

Tur Hareket Saati :

09:00 , 12:00 , 15:00 (Günde üç çıkış)

Yolcu Alınacak Duraklar:

ATV Quad Turu için ; tüm konuklarımızı aşağıdaki noktalardan alıp, tur bitiminde tekrar aynı yere ÜCRETSİZ olarak bırakıyoruz. Fethiye içinde SERVİS NOKTALARI aşağıdadır.

 1. Fethiye Merkez,
 2. Hisarönü,
 3. Ölüdeniz Bölgeleri ile
 4. Fethiye Otogar içinde yer alan Mymavitur Merkez Ofisi’nin önünde yapılmaktadır.

Fiyatlar

2 Kişilik ATV’de Çift kişi binildiğinde kişi başı fiyat 100 TL ‘dir.  Tek kişilik fiyat 135 TL

Hazırlık & Eğitim

Partner kuruluşumuzun Turizm Bakanlığı’ndan alınan “Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Belgesi” ne de sahiptir. Tüm rehberler özel sertifikaya sahip olup, yüksek deneyimlere sahiptir. Tur öncesi tüm herkeze Profesyonel ATV Eğitmenleri tarafından güvenli sürüş ve offroad kullanımı teknikleri eğitimi verilir.

16 yaşından büyük ve eğitim alan herkes ATV kullanabilir. Tur 1,5 Saat ve 15 km süren , 4 tekerlekli motorsikletlerle yapılan bu bol çamurlu ve heyecanı bol bir aktivitedir. Araba kullanmayı bile bilmeniz gerekmiyor. Kısa bir birifing sonrası ve bir kaç kilometre sonrasında araca iyice alıştığınızı farkediyorsunuz. 

Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

Tur Programı

ATV ; direksiyon kontrollü, iki veya tek kişinin bindiği, tek kişinin rahatlıkla kullanılabildiği çılgın eğlenceli bir arazi aracıdır. ATV dört tekerlekli, düşük seyahatlerinizde bir araçdır. Direksiyon kontrolünün rahatlığından dolayı yeni veya ilk defa kullananlar dahi herkez kullanabilir. ATV (quad bisiklet) otomatik şanzımanından dolayı ilk başlayanlar için dahi kolaydır. Turlarda toz içinde gitmek garantilidir. Tura başlarken var olan renginiz kesinlikle tur bitiminde farklı olacaktır. Dolayısıyla geziye uygun rahat bir kıyafetle tura katılmanız daha iyi olacaktır.

Tur parkurları özel izinlerin alındığı “kapalı yol” durumundadır. Güvenlik donanımları sağlanmış her binicinin kendi ATV ‘si olacaktır. ATV kullanım yaşı ise 16 dır. Daha küçükler kullanamaz.

Tur programında belirtilen saatlere göre rezervasyon yapılır. Safari sırasında ilk olarak kullanılacak ekipmanın tanıtımı yapılır. Ekipmanlar gruba dağıtılır. Eğitmenler tarafından verilen 15 dakika teorik ve 15 dakika araç üzerinde pratik eğitimden sonra öncü ve artçı rehberler önderliğinde 1,5 saat süren ATV safari turuna başlanır. Adrenalin dolu ATV Safari turu sırasında zorlu tepeleri aşacak, dere yataklarından geçecek, çamura batacaksınız.

Hem kendinizin, hem ATV’nin sınırlarını zorlayacaksınız. Amaç tamamen doğal olan orman içi parkurumuzda yer alan dere ve çamur geçişleri, dik iniş ve çıkışlar, dar patikalar ve yangın yollarını kullanarak güvenli bir şekilde parkuru tamamlamaktır. Bu yorucu ama keyifli safarinin ardından  özenle hazırlanmış menülerimizden faydalanabilirsiniz.

Tatil için harika bir yer olan , doğayı ve kültürü hala koruyan Fethiye/Ölüdeniz’de ATV ile tura katılmak harika bir seçenektir. Deneyimli rehberler eşliğinde yapılan , tur öncesinde sabah teorik ve pratik eğitim alınıyor. Sonra rehberler ve uçucu yolcular ; gerekli malzemeleri alıp 4×4 lere binerek Hisarönü’ndeki toplanma yerinin yolunu tutuyorlar. Toprak yoldan ulaşım 20 dakika sürüyor.

Burada ATV’lere biniliyor. Rehberler tura katılan konuklara son olarak nelere dikkat etmesi ile yapmaması gerekenler noktaları anlatıyor. Ardından startın verilmesi ile tura başlanıyor..

Müthiş bir heyecan duyuluyor ama kısa süre sonra heyecan yerini Kayaköy ve çevresindeki ormanlık arazinin doyumsuz manzarası eşliğinde ki müthiş bir keyife bırakıyor. Birbiri arkasına gelen ATV’ ler ile bir anda ortalık harika bir safariye dönüşüyor. Tur sonunda istinasız konukların yüzünde mutluluk gülücüklerine rastlanıyor.

 

My Mavi Tur
My Mavi Tur
0252612003905543400150
Facebook

Bilgi / Rezervasyon

 • Adres: Kayaköy, Fethiye/Muğla, Türkiye
 • İlçe: Kayaköy
 • Şehir: Muğla
 • Posta Kodu: 48300
 • Ülke: Türkiye

Benzer İçerikler

1₺/Fiyat sorun

Mersin Dalış Turu Dalış Kursları

İmamuşağı, Kilikya Dalış Merkezi & Okulu, Silifke/Mersin, Türkiye

Dalış Turları

1₺/Fiyat sorun

Dalış Turları

150₺/Kişibaşı

Dalış Turları

Ölüdeniz Travel

4 hafta önce

150₺/Kişibaşı

Dalış Turları

4 hafta önce

120₺/Kişibaşı

Fethiye Quad Bike Safari Turu

Hisarönü, Ölüdeniz, Fethiye/Muğla, Türkiye

ATV Safari, DOĞA AKTİVİTELERİ

Ölüdeniz Travel

4 hafta önce

120₺/Kişibaşı

ATV Safari, DOĞA AKTİVİTELERİ

4 hafta önce

1₺/Fiyat sorun

İzmir ATV Safari Turu

Karacaağaç, Macera Tepesi, Buca/İzmir, Türkiye

ATV Safari, DOĞA AKTİVİTELERİ

1₺/Fiyat sorun

ATV Safari, DOĞA AKTİVİTELERİ


Bu yerden memnun kaldınız mı? Gideceklere ne söylemek istersiniz?

Giriş Yapın