Fethiye 12 Adalar Göcek 3 Gece 4 Gündüz Mavi Turu

 • 1.680₺/Kişibaşı
Fethiye, Muğla, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 31 Mayıs 2021

TUR ROTASI : Fethiye , Kleopatra ve Hamam Koyu , Domuz Adası, Bedri Rahmi Koyu, Tershane Adası, Yassıcalar Ada grubu, Göcek Adası, Kızıl Ada , Fethiye Limanı

Fethiye Ölüdeniz 12 Adalar 3 Gece 4 Gündüz Mavi Turu ; SALI ve CUMARTESİ günleridir. Mutlaka arayıp sorunuz . Tur; gün içinde sabah saat 13:30′ de başlayıp, üç gece dört gündüz sonra sabah kahvaltısından sonra saat 09:30’da iskeleye yanaşılarak biter. Üç gece dört gün süren ve turkuaz sularda denizin keyfini doya doya yaşayacağınız bu turda heyecanı bol bir aktivite sizi bekler. Kaptan, hava, yol, sosyal, doğal, teknik vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

BU TURDA KABİNDE TEK KİŞİ KONAKLAMASI :

Nisan, Mayıs, Haziran,Temmuz ve Ekim’de %65 zamlı,
Ağustos ve Eylül ayında ise %80 zamlıdır.
Hareket Yeri : Fethiye Beton İskele
Hareket Saati: 13:30

Mavi Turu Programı

Fethiye Ölüdeniz 12 Adalar 3 Gece 4 Gündüz

Gün 1: Fethiye & Kelebekler Vadisi & Ölüdeniz & Noel Baba Adası

Mavi yolculuğunuzun başlayacağı ilk gün saat 10:00-10:45 arasında ücretsiz servisimiz ile Fethiye’de ki otellerinizden alınıp guletinize getirileceksiniz. Tur hakkında bilgi verildikten sonra saat 11:00-11:45 arasında tekneniz Kelebek Vadisi’ne doğru seyre çıkacaktır. Kelebek Vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur. Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Günbatımını izleme çıkarken yanınızda bir şişe şarap almanız tavsiye edilir.Gece teknemiz Noel Baba Adasına demir atacak ve gece burada geçirilecektir. (Ö,A)

Gün 2: Noel Baba Adası & Ağa Limanı & Hamam Koyu

Sabah Kahvaltımızı Noel Baba Adasında yaptıktan sonra öğle yemeği , yüzme olası ve şnorkel yapmak için Aga Koyu’na hareket edeceğiz. Daha sonra rotamızı Kleopatra ve Hamam Koyu boyuna çevirerek seyre devam edeceğiz..Burada Roma döneminden kalma Hamam ve Antik kalıntıların keyfini çıkarabilirsiniz.Akşam yemeği ve gecelemeyi burada geçireceğiiz için gece buraya demir atılır.(K,Ö,A)

Gün 3: Domuz Adası & Bedri Rahmi Koyu & Tershane Adası

Kahvaltıdan sonra 1973 yılından kalma kayaların bulunduğu Bedri Rahmi Koyu’na seyire çıkacağız.İster adayı keşife çıkabilir, yada deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.Ardından öğle yemeği için Daira Adası’na geçeceğiz.Daha sonra bir zamanlar bir zamanlar çok önemli tershanelere sahip olan ve halen kalıntılarını barındıran Tershane Adası’na doğru yelken açacağız. Gece teknede akşam yemeği ve muhteşem manzaranın tadına çıkaracağız.(K,Ö,A)

Gün 4: Göcek Adası & Kızıl Ada & Fethiye

Bugün yüzme,güneşlenme ve yemek ihtiyaçlarımızı karşılamak için Göcek’ in sakin bir alanına seyire çıkacağız. Mavi turumuzun sonyüzme molası ise küçük kırmızı taşları ,çok özel koyları ve büyüleyici deniz feneri ile Kırmızı Ada olacaktır.Akşam üstüde son durağımız olan Fethiye limanına doğru yelkenleri açacağız.Mürettebatla ve tur arkadaşlarınızla vedalaştıktan sonra tekneden ayrılabilirsiniz.(K,Ö)

Turun rotası hava koşulları ve teknede uygun ortama göre ortaklaşa, kaptan tarafından değiştirilebilinir.

MAVİ TUR YEMEK MÖNÜSÜ

1.GÜN:
Sabah Kahvaltısı.: –
Öğle Yemeği….….: –
Akşam yemeği….: Hafif bir sebze yemeği , patates püresi , pilav, salata, taze meyve,
2.GÜN:
Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.
Öğle Yemeği…….: Yoğurtlu karışık sebze kızartması , etli bezelye , salata
Akşam yemeği….: Balık , salata , meyve ,
3.GÜN:
Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz , peynir, zeyti , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.
Öğle Yemeği…….: Yoğurtlu karışık sebze kızartması , etli bezelye , salata
Akşam yemeği….: Balık , salata , meyve ,
4.GÜN:
Sabah Kahvaltısı.: Çay-kahve-süt , beyaz peynir, zeytin , kaşar peyniri , yağ , yumurta , çilek reçeli , vişne reçeli , bal , domates , salatalık.
Öğle Yemeği…….: İzmir köfte, makarna, salata

ULAŞIM BİLGİLERİ

Tekneye ulaşım için ; Tüm konuklar Fethiye Belediye Marina’ya geleceklerdir. Fethiye Marina’ya ulaşım için ; hava ulaşımıyla gelenler Havaş veya Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Fethiye servislerine bineceklerdir. Kara ulaşımı ile gelenler ise Fethiye Otogarı’na, oradan Fethiye Belediye Marina’ya yoğun ulaşımı ile gelerek tekneye ulaşabilirler. Bölgeye gelince ofisimizi mutlaka aramanız gerekmektedir.

Fethiye’den garanti çıkış günlerimiz Salı ve Cumartesi günleridir. Perşembe günleri opsiyoneldir. Lütfen sorunuz.

Tel : 0252 612 00 39. Mail : [email protected] Satışlarımız sor-sat şeklindedir.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan gulet klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir..

Müşterilerimize daha iyi servis sağlamamız için rezervasyon anında ; çift olan müşterilerimiz , uyruklarını, yaşlarını ve tur esnasında balayı, yaş günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerinizi belirtmeniz yararlı olacaktır.

KISITLAMALAR

Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

Her yaştan çocuk için kabin seyahatine izin verilir. Ancak 1-3 yaşındakiler için tavsiye edilmez. 4 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50′ si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

 


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mayıs 31, 2021 » 11:30 pm
 • Fiyat: 1.680₺/Kişibaşı
 • Kategori: Tekne Turları
 • Tür: Etkinlik
 • Video & Fotoğraf: Ekstra Ücret
 • Transfer: Fiyata Dahil
 • Konaklama: Fiyata Dahil
 • Yemek: Yarım Pansiyon
 • Ulaşım Türü: Karayolu, Denizyolu
 • Hareket Yeri: Fethiye
 • Adres: Karagözler Mah, Fethiye Limanı, Fevzi Çakmak Caddesi, Fethiye/Muğla, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / YorumlaYAKINLARDA NELER VAR?

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
My Mavi Tur
 • My Mavi Tur