Endes Kamp Ağaç Evleri

  • 375₺/Kişibaşı
Edremit, Balıkesir, Türkiye
Vitrin Kamp İşletmesi Ücretli
Endes Kamp Ağaç Evleri
Edremit, Balıkesir, Türkiye
  • 375₺/Kişibaşı

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 24 Mart 2022

Endes Kamp içerisinde 7 km ve 3 saatte tamamlanan parkurumuz bulunmaktadır. Biz bu yürüyüşe Aqua Trekking diyoruz. Yürüyüşün zorluk derecesi orta seviyededir. Orta yaş ve üstü için uygundur. Parkurun 4,5 km’si çam ağalarının arasında patika ve dağ yollarında, 2,5 km’si Kirişlik Vadisi’nde nehrin akağına girerek onlarca doğal gölü kah yüzerek kah yürüyerek tamamlıyoruz. Doğal kaynaklarımızdan sularımızı içiyoruz. NOT: Yürüyüş esnasında yanımıza yürümeye ve suya girmeye elverişli ayakkabı, fotoğraf makinesi ve su geçirmez kılıflar alıyoruz.

YOGA VE MEDİTASYON

Oksijen deposu Kazdağı’nda Yoga ve Meditasyon yapmak bir ayrıcalıktır. Kampımızda 2 Yoga evimiz bulunmaktadır. 1. Yoga evimiz nehrin kenarında 90 m2, 2. Yoga evimiz ağaçların arasında 60 m2 ‘dir. Su ve bülbül sesleri arasında Meditasyon yapabilirsiniz.

EV ÖZELLİKLERİMİZ

Endes kamp alanında 20 adet ev vardır. 45 yatak kapasitelidir. Evlerimiz 2 ve 3 yataklıdır. Evlerimizde WC DUŞ, sıcak su mevcuttur. Her evin kendine ait sebze bahçesi var, kendi sebzelerinizi sulayabilir, çapalayabilirsiniz. Yetiştirdiğiniz ürünü dalından koparıp afiyetle yiyebilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olup, yemeklerimiz Ege mutfağının zengin çeşitlerinden ve zeytinyağlı olarak sunulmaktadır. Aileniz ve sevdiklerinizle nehir kenarındaki sedirlerde uzanıp su ve bülbül sesleri eşliğinde kitabınızı okuyabilir, sohbet edebilir ve hatta geceleri yıldızları seyredebilirsiniz.

Endes Kamp Çadır Özelliklerimiz

Kendi çadırınızı getirip kurabilirsiniz. Çadır alanımızda ortak kullanım duş wc mevcuttur. Çadırınızın önünde ateş ve mangal yakabilirsiniz.


Reklamsız gezinti için

VİDEO

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mart 24, 2022 » 10:35 pm
  • Fiyat: 375₺/Kişibaşı
  • Kategori: Bungalov
  • Tür: Kamp İşletmesi
  • Konaklama Türü: Bungalov, Çadır
  • Adres: Mehmetalan, Endes Kamp Ağaç Evleri, Edremit/Balıkesir, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

Rezervasyon Planlayın

Rezervasyon kimin adına?

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
İşletmenizi Ekleyin
  • İşletmenizi Ekleyin