Durusu Terkos Gölü Kamp Alanı

Arnavutköy, İstanbul, Türkiye
Ücretsiz

Durusu Terkos Gölü Kamp Alanı

Arnavutköy, İstanbul, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 8 Temmuz 2020

Durusu Terkos Gölü Kamp Alanı

Tatatammm. Benim İstanbul’dan kaçış rotalarımdan Durusu Terkos Gölü. Ben kamp için Balaban köyündeki köylülerin yazla dedikleri kıyısını kullanıyorum. Göl turna avcılığına müsait olduğu için dönem dönem balıkçılarında kamp yeri.

Kano kiralayabilir keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kamp ücretsiz ama herhangi bir sorun yaşayacak olsanız da üj-bej dakikaya hallolur çok tatlı insanları var köyün. Bir dönem esenlerden İETT ile ulaşmak mümkündü şimdiki durumunu biliyorum ama Çatalca’dan Balaban köyüne minibüs bulabilirsiniz.

Durusu, İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan bir göl ve mahalle İstanbul’un kuzey-batısında, kente yaklaşık 40–50 km. uzaklıkta olup, 40’ 19’’ kuzey ve 28’ 32’’ doğu koordinatları arasında bulunan, lagün kökenli, az tuzlu bir göldür.  Durusu Terkos Gölü ‘nün denizden yüksekliği +4,5 ile -2 metre arasındadır.

 

Nasıl Ulaşılır?

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Siz de birşeyler ekleyin

Bu bölgede kamp yapmış, bu bölgeyi ziyaret etmiş veya bu bölgenin yerlisi iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak kamp sever gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alanda çekilmiş kendi kamp fotoğraflarınızı gönderip, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 8, 2020 » 9:39 am
  • Kategori: Kampyeri
  • Adres: Durusu Gölü, Balaban Mahallesi, Arnavutköy/İstanbul, Türkiye

VİDEO

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır

Her şey yolunda mı?

"Durusu Terkos Gölü Kamp Alanı" sayfasını terk etmek üzere olduğunu gördük. Umarım yanılıyoruzdur :) Kamprota'yı sizden gelen yorumlarla zenginleştirmeye çalışıyoruz.