Delik Deniz Kral Koyu

Gazipaşa, Antalya, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 7 Temmuz 2020

Delik deniz antalya’nın Gazipaşa ilçesine 23km mesafede yer alır. Kamp yapılabilir ancak aşağı tarafta çadır kurabileceğiniz çok bir seçenek bulunmuyor. Çadırınızı taşların üzerine kurmak kurabiliyorsunuz. Tüm alışverişinizi ve ihtiyaçlarınızı gazipaşa’da yapmalısınız. Bölgede yakacak odun bulabiliyorsunuz. Gazipaşa’dan Mersin istikametine doğru 20km gittikten sonra “Antiocha ad Cragum” tabelasını gördükten hemen sonra sağdan devam ediyorsunuz.

Köyün içerisine girdikten sonra kime sorsanız size koy’a giriş yolunu tarif edebilir. Otostop ile seyahat edenler için yaz sezonunda araç bulmak sıkıntı olmayacaktır ancak sezon dışı araç bulmak zor olabilir. Gazipaşa istikametinden geliyorsanız Mersin yönünde hareket eden Mersin otobüsleri ücret karşılığında sizi sapağa kadar götürebilir.

Nasıl Ulaşılır?

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Siz de birşeyler ekleyin

Delik deniz kral koyunda kamp yapmış, bu bölgeyi ziyaret etmiş veya bu bölgenin yerlisi iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak kamp sever gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alanda çekilmiş kendi kamp fotoğraflarınızı gönderip, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 7, 2020 » 9:12 pm
  • Kategori: Gezilecek Yerler, Kampyeri
  • Adres: 125. Yıl Atatürk Hatıra Ormanı, Antalya, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır

Her şey yolunda mı?

"Delik Deniz Kral Koyu" sayfasını terk etmek üzere olduğunu gördük. Umarım yanılıyoruzdur :) Kamprota'yı sizden gelen yorumlarla zenginleştirmeye çalışıyoruz.