Çubucak Orman Kampı (İnbükü)

  • 50/Çadırbaşı
Marmaris, Muğla, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 18 Ağustos 2020

Çubucak Orman Kampı (İnbükü)

Çubucak Orman Kampı bir diğer adıyla (İnbükü Orman kampı) ücretlidir. Duş, Tuvalet, Elektrik ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Yüksek sezonda çok kalabalık olabilen bu yer için en ideal ay eylül ayıdır. Yüksek sezonda yer sıkıntısı yaşanabiliyor kamp yapmak için planladığınız tarihin en az birkaç hafta öncesinden mutlaka arayıp yer sorunuz. Örneğin 2019 Temmuz ayında Ağustos ortalarına kadar kamp alanı tamamen doluydu.
Sezon dışında (Ekim ayından sonra) ise bu bölgeye giriş yapılan kapıya kilit vurulduğundan bahsediliyor. Araçsız otostop ile gelenler sırt çantaları ile girebilirler.
Denize girilmeyen saatlerde balık avına izin veriliyor. Bu arada kamp alanı içerisinde taze meyve ve sebze satışları var.

Nasıl Ulaşılır?

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Siz de birşeyler ekleyin

Bu bölgede kamp yapmış, bu bölgeyi ziyaret etmiş veya bu bölgenin yerlisi iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak kamp sever gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alanda çekilmiş kendi kamp fotoğraflarınızı gönderip, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Ağustos 18, 2020 » 1:19 pm
  • Fiyat: 50/Çadırbaşı
  • Kategori: Kamping
  • Tür: Konaklama
  • Adres: Jandarma Karakolu Yanı, Çubucak Orman Kampı, Datça Yolu 23. km, Marmaris/Muğla, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / YorumlaYAKINLARDA NELER VAR?

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
İşletmenizi Ekleyin
  • İşletmenizi Ekleyin