AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 11 Mart 2023

 

Cenote Azul nerededir?

Cenote Azul, Playa del Carmen’in 26 km güneyinde, Riviera Maya’daki Puerto Aventuras’ın hemen güneyinde yer almaktadır. Cenote Cristalino ve Cenote Eden’in yanında.

Playa del Carmen’den arabayla yaklaşık 20-25 dakika uzaklıktadır. Cenote Barcelo Hotels’in karşısındadır. Barcelo hotelinden otoyolu karşıdan karşıya geçerek cenote’ye yürüyebilirsiniz. Ancak dikkatli olun bu oto yol son derece hareketlidir.

Cenote Azul’u ziyaret etmek için en iyi zaman

Kalabalık bir saate denk gelmek istemiyorsanız şayet Cenote Azul’u ziyaret etmek için Cenote’yi sabah açıldıktan hemen sonra erken saatlerde veya öğleden sonra kapanış saatinden hemen önce ziyaret edebilirsiniz. Çoğu turist, öğle saatlerinde başlayarak öğleden sonraya kadar buraya akın eder ve öğle yemeğinden sonra turlarının geri kalanına devam etmek için ayrılır. Hafta sonları genellikle yerel halk buraya akın ettiğinden ötürü hafta içi ziyaret etmeniz önerilir.

Cenote Azul Şnorkelle Serbest Dalış

Cenote Azul şnorkelle yüzmek için uygundur. Cenote’yi ziyaret ettiğinizde şnorkel ve gözlüğünüzü getirdiğinizden emin olun. Pişman olmayın 🙂

Cenote Azul Scuba Dalışı

Cenote Azul’da dalışın keyfini çıkarabilirsiniz. Su altında çok ilginç coğrafi oluşumlar var. Burada Dalışlara, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey dalgıçlar katılıyorlar. Dalış etkinlikleri için şehir içinden daha uygun fiyatlar bulabilirsiniz.

 


Reklamsız gezinti için

VİDEO

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mart 11, 2023 » 2:49 am
  • Kategori: Gezilecek Yerler, Dalış Turları
  • Tür: Gezi Rotası

EK DETAYLAR

  • Gerekli Ekipman: Şnorkel, Gözlük
  • Adres: Puerto Aventuras, Quintana Roo, Meksika
Reklamsız gezinti için

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır