Büyük Boncuklu Koyu Kampı (Fethiye)

Fethiye, Muğla, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 13 Mart 2023

Çadırınızla tatil için Fethiye ‘yi seçtiyseniz ağaçlık alan  sakinliği ve doğal  güzelliğiyle Büyük Boncuklu Koyu çok doğru bir seçim olacak. Ne yazık ki diğer koylar kalabalık ve yüksek işletme ücretinden dolayı çadırda kalınacak gibi değil.

Eskiden ücretsiz olan koyun işletmesini ya beachpark ve ya meyhane almış ve bu sayede koy hem temizlenmiş hem de gece başı boş içmeye gelenler uzaklaştırılmış. Çadır alanı, duş , soyunma kabini, tuvalet gibi temel ihtiyaçlar ücretsiz. Sadece şezlong şemsiye ve çardak gibi alanlar ve otopark için ücret alınıyor.

( 2018 yılı için ücretler şemsiye 10, şezlong 10 ve çardak 50 idi.)

Zaman zaman mesire alanında domuz görülmüş, bu yüzden yiyecekleri çadırınızdan uzak tutmanızda fayda var. Deniz akvaryum gibi ve oldukça sakin. Deniz tabanı çakıl olduğu için deniz ayakkabısı bulundurabilirsiniz.

Fethiye’nin batısında yer alan ve merkeze 4 kilometre uzaklıkta olan koya ulaşım oldukça kolay. Otostop çekmeye müsait olan koya, araç ile  gelecek olanlar, karagözler, tersane yolunu izleyerek ortalama 10 dakikada buraya ulaşabilirler. Dolmuş ile ulaşım ise 2018 yılı için kişi başı 6tl idi.

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Siz de bir şeyler ekleyin

Burayı ziyaret etmiş iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alandaki kendi  fotoğraflarınızı gönderin, yayınlayalım.


Reklamsız gezinti için

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mart 13, 2023 » 7:37 pm
  • Kategori: Kampyeri
  • Tür: Gezi Rotası
  • Konaklama Türü: Çadır
  • Adres: Keçiler, Boncuklu koyu, Fethiye/Muğla, Türkiye
Reklamsız gezinti için

YAKINLARDA NELER VAR?

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır