Büyük Boncuklu Koyu Kampı (Fethiye)

Fethiye, Muğla, Türkiye
Ücretsiz

Büyük Boncuklu Koyu Kampı (Fethiye)

Fethiye, Muğla, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 9 Temmuz 2020

Çadırınızla tatil için Fethiye’yi seçtiyseniz ağaçlık alan  sakinliği ve doğal  güzelliğiyle Büyük Boncuklu Koyu çok doğru bir seçim olacak. Ne yazık ki diğer koylar kalabalık ve yüksek işletme ücretinden dolayı çadırda kalınacak gibi değil.

Eskiden ücretsiz olan koyun işletmesini ya beachpark ve ya meyhane almış ve bu sayede koy hem temizlenmiş hem de gece içmeye gelenler uzaklaştırılmış. Çadır alanı, duş , soyunma kabini,tuvalet gibi temel ihtiyaçlar ücretsiz. Sadece şezlong şemsiye ve çardak gibi alanlar ve otopark için ücret alınıyor.

( 2018 yılı için ücretler şemsiye 10, şezlong 10 ve çardak 50 idi.)

Zaman zaman mesire alanında domuz görülmüş, bu yüzden yiyecekleri çadırınızdan uzak tutmanızda fayda var. Deniz akvaryum gibi ve oldukça sakin.Deniz tabanı çakıl olduğu için deniz ayakkabısı bulundurabilirsiniz.

Fethiye’nin batısında yer alan ve merkeze 4 kilometre uzaklıkta olan koya ulaşım oldukça kolay. Otostop çekmeye müsait olan koya, araç ile  gelecek olanlar, karagözler, tersane, letonya yolunu izleyerek ortalama 10 dakikada buraya ulaşabilirler. Dolmuş ile ulaşım ise 2018 yılı için kişi başı 6tl idi.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 9, 2020 » 4:20 pm
  • Kategori: Kampyeri
  • Konaklama Türü: Çadır
  • Adres: Keçiler, Boncuklu koyu, Fethiye/Muğla, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla



İlanları Karşılaştır

Karşılaştır

Her şey yolunda mı?

"Büyük Boncuklu Koyu Kampı (Fethiye)" sayfasını terk etmek üzere olduğunu gördük. Umarım yanılıyoruzdur :) Kamprota'yı sizden gelen yorumlarla zenginleştirmeye çalışıyoruz.