Bolu Abant Camping

  • 80₺/2 Kişi
Mudurnu, Bolu, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 30 Nisan 2021

İşletme’nin Resmi Tanıtımı

Türkiye’nin en güzel doğa parklarından biri olan Abant’ta yeşilin ve mavin her tonuyla iç içe bir tatil yapmaya ne dersiniz? İddia ediyoruz böyle bir tatil deneyimi daha önce hiç yaşamadınız.
E hadi o zaman ne bekliyorsunuz? Sırt çantanızı hazırlamaya başlayın!

Türkiye’nin doğal güzelliklerinin başkenti Bolu’da bilinen en güzel doğal parklardan biride Abant’tır. Bolu’yu gezdim diyebilmek için mutlaka Abant’ı görmeniz gerekir. Abant Gölü’ne nazır kamp alanımızda karavan evlerimizle farklı bir tatil deneyimi yaşamak, sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmek için size şahane bir tatil teklifimiz var. Abant’ı ve eşsiz doğasını bizimle birlikte yaşayın.

Ulaşım nasıl sağlanır?

Kendi aracınızla Abant’a giriş yaptıktan sonra Abant Gölü’nün etrafında başlayacağınız turu tamamlamadan bizi göreceksiniz. Abant Camping Abant’ın içinde yer almaktadır.

Abant Camping Abant Gölü’ne ne kadar uzaklıkta?

Abant Camping karavanlarımız hemen Abant Gölü’nün yanındadır. Abant Gölünü gören eşsiz manzaramızla Abant’ta tatilin keyfini bizimle yaşayın.

Mevsim koşullarına dikkat etmemiz gerekir mi?

Size doğa ile iç içe bir tatil imkânı sunuyoruz. Elbette mevsim koşullarına göre tedbirinizi almanız özellikle kış mevsiminde kendinizi koruyacak şekilde kıyafetler tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Ziyaretçi Deneyimleri

Kış aylarında kamp yapacaklar için orta seviyede zorlayıcı bir deneyim olacağını söyleyebiliriz.  Özel aracınızla geldiğinizde kısmen park sorunu yaşanabiliyor, tek şeritli bir yolda mecburen aracınızı yolun kenarına karlı, çamurlu alana koymak durumunda kalabilirsiniz. Aracın çamura saplanması durumunda ise 100 TL ücretle köyden traktör çağırılıp araç çekiliyor.  Ç

am ağaçları ve doğası müthiş, doğa karşısında karşılaşacağınız zorlukların üstesinden gelmeyi göze alıyorsanız kampınızdan keyif alabilirsiniz. Sorunsuz bir kış kampı geçirmeniz  uzak bir ihtimal bunu göz önünde bulundurmalısınız.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Nisan 30, 2021 » 12:26 pm
  • Fiyat: 80₺/2 Kişi
  • Kategori: Kamping
  • Tür: Konaklama
  • Konaklama Türü: Bungalov, Karavan, Çadır
  • Adres: Abant Çadırlık Kamp Alanı, Abant Yolu, Örencik/Mudurnu/Bolu, Türkiye

VİDEO

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / YorumlaYAKINLARDA NELER VAR?

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
Abant Camping
  • Abant Camping