Uygulama kaynakları korunuyor..

Rotaları Karşılaştır

Hizmetler / Etkinlikler

Hizmet / EtkinlikDurumFiyatTarih / Sezon

1-2 Kişilik Çadır

Müsait35TL / Kişibaşı18 Mayıs - 18 Ağustos

2-3 Kişilik Çadır

Müsait32TL / Kişibaşı18 Mayıs - 18 Ağustos

3-4 Kişilik Çadır

Müsait30TL / Kişibaşı18 Mayıs - 18 Ağustos

4+ Kişilik Çadır

Müsait27TL / Kişibaşı18 Mayıs - 18 Ağustos

Karavan

Müsait30TL / Kişibaşı18 Mayıs - 18 Ağustos

Rota Açıklaması

 

Ant Camping (Kamping)

ANT Camping, Marmara denizinin güney sahilinde, Erdek körfezinde yer alır. Erdek’e 6 Km. mesafededir. Kamp alanı, deniz kenarındadır ve özel plajı vardır. Kamp alanı 35 yaşlarında çam ağaçlarıyla gölgelendirilmektedir. Karavanlar için elektrik prizleri mevcuttur.

Nasıl ulaşılır?

İstanbuldan, Yenikapı limanından Bandırma limanına günlük deniz otobüsü seferleri vardır. IDO web sitesinden (http://www.ido.com.tr) tarifelere bakabilir ve bilet alabilirsiniz. Bandırma limanından kamp alanına çok sık otobüs seferleri bulunmaktadır (yaklaşık 15 dakika).

İzmir yönünden D-565, Çanakkale ve Bursa yönlerinden ise D-200 (E-90) yolları ile kamp alanına kolayca ulaşabilirsiniz.

Fiyatları

Fiyatlar, yıllar ve mevsimlere göre değişkenlik gösterebileceği için en iyisi Kamping’in kendi sitesinden güncel fiyatlarına bakmaktır. Aşağıdaki adresten güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

http://www.campingant.com/fiyatlarimiz.html

Neler yapabilirsiniz?

Karadan denize doğru esen poyraz rüzgarı, rüzgar sörfü için ideal şartları oluşturmaktadır. Kapıdağ eteklerinde bulunduğumuzdan günlük doğa yürüşleri için ilginç yürüyüş parkurları vardır. Yakındaki “Kyzikos” antik kenti de gezilmeye değer. Avşa ve Marmara adaları Erdek limanından günlük olarak ziyaret edilebilir.

Manyas Kuş Cennetini ziyaret edebilirsiniz

Dünyaca ünlü, IBA sertifikalı Kuş cenneti milli parkı Balıkesir karayolu üstünde ve kampımıza sadece 20 km mesafededir. Balıkesir karayolundaki , Bursa kavşağından hemen sonra sağ tarafa sapan 3 km’lik bir toprak yol ile ulaşılıyor. Bu parkı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Park içerisinde gözetleme kuleleri, kuş müzesi ve müze içindeki ekranlardan, kameralardan gelen canlı CCTV yayınını seyredebilirsiniz. Parkta WC’ler ve piknik yapmak için uygun masalar vardır, ancak civarda market bulunmadığından yiyeceklerinizi kendiniz getirmelisiniz.

Bu Camping size mi ait?

Kamprota.com ‘a “Organizatör Üye” olarak, Camping ‘iniz ile ilgili güncel fiyat, iletişim vb. bilgileri kendi hesabınız üzerinden ücretsiz yönetebilirsiniz.

Bu içeriği paylaşın:
  • Adres: Erdek, Balıkesir, Türkiye
  • İlçe: Erdek
  • Şehir: Balıkesir
  • Ülke: Türkiye

    Bu rota hakkında bildiklerini aktarmak ister misin?

    Giriş Yapın