Alacasu Cennet Koyu Kampı

Çamyuva, Antalya, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 9 Temmuz 2020

Alacasu Cennet Koyu ‘na anayol üzerinden ulaşılabiliyor. Bu kamp yerinin bir çok avantajı var ancak avantajlarıyla beraber bazı dezavantajları da vardır. Örneğin karavan kampı için uygundur ancak koya giden yolda aracı temkinli sürmek gerekir.
Sahili taşlık bir koydur ve diğer bir dezavantajı ise ulaşımı basit olduğu için özellikle haftasonları kalabalık olabilmektedir. Kafa dinlemeyi seven bir kampçı iseniz haftasonu yerine haftaiçi kamp yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Haftasonundan başka bir şansınız yoksa yine de üzülmeyin akşam saatlerinde gündüz ki kalabalık yerini sakin bir koya bırakır, çadırınızı haftasonu akşam üstü de açmayı düşünebilirsiniz. Bu da bir diğer seçeneğiniz olsun.
Koy balık avcılığı yönünden çok zengindir, turistlere ve yerli tatilcilere ait teknelerin uğrak yeridir.
Kamp yaparken sıkılırsanız şayet Orman yolu boyunca küçük çaplı trekking yapabileceğiniz bir parkura da sahip. Koyda çöp konteynırı tuvalet ve su, market ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir tesis yok bu sebeple alışverişinizi koy’a gelmeden yapmalı yanınızda mutlaka içme suyu ve bir çöp torbası bulundurmalısınız.

Alacasu Cennet Koyu Nerede?

Yukarıdaki  harita simgesine tıklayarak haritadaki konumuna ulaşabilirsiniz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 9, 2020 » 4:26 pm
  • Kategori: Kampyeri
  • Konaklama Türü: Çadır
  • Adres: Çamyuva, Kemer/Antalya, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır