Ağva Kilimli Koyu Kamp Alanı

  • 50/Çadırbaşı
Şile, İstanbul, Türkiye

AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 7 Temmuz 2020

Ağva Kilimli Koyu Kamp Alanı

Ağva Kilimli Koyu, İstanbul’da yaşayanların kesinlikle tercih etmesi gereken kamp yerlerinden birisidir. Kilimli Koyu’na ulaşım hiç de zor değil. Kilimli Koyu’na gitmek için önce Ağva’ya ulaşmanız gerekiyor. 2019 fiyatı çadır başı 70 TL istiyorlar. Araç içi de + 20 TL alıyorlar. Fiyatı bu koy için çok abartılı buluyoruz. Fiyat konusundan memnun değilseniz araçla 10-15dk uzaklıkta yer alan Kadırga Koyu’nda da çadır açabilirsiniz. Yalnız orada bir tesis yok yanınıza ihtiyaçlarınızı beraberinizde götürmeniz gerekiyor. Kadırga koyunda su kaynağı ve tuvalet imkanı da yok bunlara dikkat edin.

Nasıl Ulaşılır?

Adres alanı başlığında yer alan “Yol Tarifi Al” sekmesine tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Kilimli Koyu’na gitmek için önce Ağva’ya ulaşmanız gerekiyor. Üsküdar’dan kalkan 139A otobüslerine binerek; yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından Ağva’ya ulaşabilirsiniz. Otobüs ücreti öğrenciler için 9 TL, siviller için ise 14 TL.

Ağva son durakta indikten sonra Kilimli Koyu’na yürüyerek veya taksiyle gidebilirsiniz. Yürüyerek gitmek isterseniz; yaklaşık 5 Km’lik, inişli çıkışlı bir yol yürümeniz gerekiyor. Taksiyle giderseniz 10 dk sürüyor ve ücreti 20 TL.

Siz de birşeyler ekleyin

Bu bölgede kamp yapmış, bu bölgeyi ziyaret etmiş veya bu bölgenin yerlisi iseniz aşağıdaki yorum alanında edindiğiniz gözlemleri paylaşarak kamp sever gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine bu alanda çekilmiş kendi kamp fotoğraflarınızı gönderip, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Temmuz 7, 2020 » 3:07 pm
  • Fiyat: 50/Çadırbaşı
  • Kategori: Kampyeri
  • Adres: Bucaklı Mahallesi, Ağva Kilimli Koyu, Şile/İstanbul, Türkiye

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumlaİlanları Karşılaştır

Karşılaştır