AÇIKLAMA

Son Güncelleme: 29 Mart 2022

Abant Camping Resmi Tanıtımı

Türkiye’nin en güzel doğa parklarından biri olan Abant Camping ‘de yeşilin ve mavin her tonuyla iç içe bir tatil yapmaya ne dersiniz? İddia ediyoruz böyle bir tatil deneyimi daha önce hiç yaşamadınız.
E hadi o zaman ne bekliyorsunuz? Sırt çantanızı hazırlamaya başlayın!

Türkiye’nin doğal güzelliklerinin başkenti Bolu’da bilinen en güzel doğal parklardan biride Abant’tır. Bolu’yu gezdim diyebilmek için mutlaka Abant’ı görmeniz gerekir. Abant Gölü’ne nazır kamp alanımızda karavan evlerimizle farklı bir tatil deneyimi yaşamak, sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmek için size şahane bir tatil teklifimiz var. Abant’ı ve eşsiz doğasını bizimle birlikte yaşayın.

 

Ulaşım nasıl sağlanır?

Kendi aracınızla Abant’a giriş yaptıktan sonra Abant Gölü’nün etrafında başlayacağınız turu tamamlamadan bizi göreceksiniz. Abant Camping Abant’ın içinde yer almaktadır.

 

Abant Camping Abant Gölü’ne ne kadar uzaklıkta?

Karavanlarımız hemen Abant Gölü’nün yanındadır. Abant Gölünü gören eşsiz manzaramızla Abant’ta tatilin keyfini bizimle yaşayın.

Mevsim koşullarına dikkat etmemiz gerekir mi?

Size doğa ile iç içe bir tatil imkânı sunuyoruz. Elbette mevsim koşullarına göre tedbirinizi almanız özellikle kış mevsiminde kendinizi koruyacak şekilde kıyafetler tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

 

Ziyaretçi Deneyimleri

Kış aylarında kamp yapacaklar için orta seviyede zorlayıcı bir deneyim olacağını söyleyebiliriz.  Özel aracınızla geldiğinizde kısmen park sorunu yaşanabiliyor, tek şeritli bir yolda mecburen aracınızı yolun kenarına karlı, çamurlu alana koymak durumunda kalabilirsiniz. Aracın çamura saplanması durumunda ise 100 TL ücretle köyden traktör çağırılıp araç çekiliyor.

Ağaçları ve doğası müthiş, doğa karşısında karşılaşacağınız zorlukların üstesinden gelmeyi göze alıyorsanız kampınızdan keyif alabilirsiniz. Sorunsuz bir kış kampı geçirmeniz  uzak bir ihtimal bunu göz önünde bulundurmalısınız.


Reklamsız gezinti için

VİDEO

AYRINTILAR

Tarihinde güncellendi Mart 29, 2022 » 2:15 pm
  • Fiyat: 80₺/2 Kişi
  • Kategori: Kamping
  • Tür: Kamp İşletmesi
  • Konaklama Türü: Bungalov, Karavan, Çadır
  • Adres: Abant Çadırlık Kamp Alanı, Abant Yolu, Örencik/Mudurnu/Bolu, Türkiye
Reklamsız gezinti için

Rezervasyon Planlayın

Rezervasyon kimin adına?

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

Reklamsız gezinti için
Feragatname: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri İşletmeden alınmalıdır. İşletmelere telefon ile ulaşabilirsiniz.

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
Abant Camping
  • Abant Camping