Rize Kamp Alanları

Ücretli Ücretsiz Kamp Yerleri

Rize Kamp Alanları

Rize Kamp Alanları nelermiş bunları incelemeden önce sizden gelen deneyimlerin ışığında yazdığımız tanıtım yazısını okuyabilir veya doğrudan aşağıdan kamp alanlarını incelemeye başlayabilirsin.

Rize doğasıyla muazzam güzellikte bir şehrimiz.  Akarsu ve Göl yakınlarında orman içerisinde kamp imkanı sunan pek çok yer bulunur.

Bu rehber yardımıyla, Rize içinde yer alan Rize Kamp Alanları ve İşletmelerini kolayca keşfedip, Telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere kolayca ulaşabilirsin.  Kamp fiyatlarını , konaklama imkanlarını kolaylıkla karşılaştırabilir sana en uygun kamp alanını tercih edebilirsin. Bir kamp yerinde konakladıktan sonra kaldığın yerin sayfasında puan vermeyi ve yorumlamayı unutma. Böylelikle görüş ve önerilerini diğer insanlarla paylaşabilir, kamp yeri ile ilgili fikir almalarını sağlayabilirsin.

Uyarı & Tavsiyeler

– Mümkünse ücretli bir kamp alanı tercih edin. Güvenlik açısından özellikle ailenizle konaklıyorsanız sunacağı imkanlar açısından Kampingler daha avantajlı olacaktır. Kamping tercih edin diyoruz ancak yüksek sezonda yer bulmak çok zor olabilir. Yer bulma zorluğunu göz önüne alıp, bir hafta önceden yer durumunu işletmeleri arayarak sormanızda fayda var.

– Çoğu aile ile konaklamaya uygun, kamp kültürü ve kamp etiğine uygun olarak kendi kuralları olan yerler. Aşırıya kaçan bir eğlence anlayışınız varsa pek hoş karşılanmayabilirsiniz.

İmkan ve Özellikler

Yerli yabancı gezgin ve kamp severler sağolsun kamp kültürü gelişmiş şehirlerden biridir. Kamp imkanı veren yerler genel olarak beklentileri karşılar düzeyde hizmetler veriliyorlar. Karavan kabul etmek, günlük temizlenen duş ve wc, ağaçlık alan, elektrik ve içme suyu, kahvaltı, çadır, bungalov kiralama gibi hizmetler sağlıyor.

 Kamp Fiyatları

Fiyatlar sezondan sezona farklılık gösterebiliyor. İşletmeleri arayıp güncel fiyatları sormakta fayda var. Nitekim her yıl bu fiyatlar değişebiliyor.

İnsanlara doğru bilgiler verebilmek adına çok çaba sarf ediyoruz. Konaklamalarınız sonrasında Kamprota’da Rize kamp alanları ile ilgili yorum yapabilir, insanlara görüşlerin ile yardımcı olabilirsin. Kaldığın yer Kamprota’da yoksa şayet @kamp.rota instagram sayfamıza görüşlerini belirtebilirsin. Ve hatta dilersen neşeli fotoğraflarınızı instagram hesabımızla paylaşabilirsin.

Doğal Yaşama aman dikkat!

Rize’nin özellikle dağlık kesimlerinde bir ayı ile yada bir ayı varlığının izleriyle karşılaşmamak neredeyse imkansız. Güvenliğiniz önce gelir.  Ayılarla kamp yerinde verdiğimiz sınavlar saymakla bitmez şu yazımızda tecrübelerimizi bir bir anlattık mutlaka göz gezdirin:

Kamp’ta Ayılardan Korunma Yöntemleri 

KAMP ALANLARI

Rize Kamp Yerleri

GEZİLECEK YERLERİ

Rize Tarihi & Gezilecek Yerler

KARAVAN PARK

Ne yazık ki Rize için şuan kayıtlı bir karavan park mevcut değil. Karavan Park işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak hizmetlerinize ilişkin ilanlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Rize Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Rize Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

KAMP BLOGLARI

GENEL
Jasper

Titretmeden Video Çekmek

İnternet üzerinde titretmeden video çekmek konusunda yazılmış o kadar çok dezenformatif bilgi var ki, sanıyoruz

SEYAHAT
Binnur Ünal

Geçmişten Günümüze Göçebelik Kavramı

Geçmişten günümüze göçebelik kavramına baktığımızda “Göçebe” kelimesinin kökenleri, ‘otlak için dolaşmak’ anlamına gelen Yunanca bir

Kızkalesi
GENEL
Kamprota

Mersin Tarihi Yerler

Mersin Tarihi Yerler , Mersin Ören Yerlerini, Höyükler ve Antik Kentleri, Manastırları keşfedin.

GENEL
Kamprota

Gezgin Anıtı

Ahmet Can Koca Hera Hazal İbrahim Akarsu Agastrom Yağmur Jasper Binnur Ünal Nihat Namuk Rail

SEYAHAT
Kamprota

Bosna Hersek Dünya Mirasları

Bosna Hersek Dünya Mirasları Burada sizler için Bosna Hersek Dünya Mirasları ‘nı listeledik. Bosna Hersek

GENEL
Kamprota

Antalya Tarihi Yerler

Antalya Tarihi Yerler , Antalya Ören Yerlerini, Höyükler ve Antik Kentleri, Manastırları keşfedin.

Dalış
Kamprota

CMAS belgesi nedir? Ne işe yarar?

CMAS Belgesi gerekli dalış eğitimleri lisanslı eğitmenler tarafından alan kişilere verilen dalış belgesidir. Uluslararası geçerliliğe

Yelken
Kamprota

Alarga nedir : Alargada Yaşamlar

Alarga nedir? Alarga herhangi bir yerden karaya bağlı olmaksızın zemine demir atıp, zincir döşeyerek, demir

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır