Uygulama kaynakları korunuyor..

Rotaları Karşılaştır

Göktuğ Yatçılık

Taşucu Merkez Yat limanı içi Taşucu/Silifke/Mersin

  • Mevcut Etkinlikler: 0
  • Şubeler: 0
  • Hakkımızda
  • Etkinlikler
  • Şubeler
  • HARİTA

Göktuğ Yatçılık Bölgemize gelen turistlere, misafirlerimize ve sizlere  Hizmet Vermek amacıyla  Mayıs 2000 de bir aile şirketi olarak küçük bir tekne ile hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda alanında büyüyerek bölgedeki en büyük ve en iyi yatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Göktuğ Yat turizm alanında sınıfında “Doğu Akdeniz”in en iyi hizmet kalitesi ile önde gelen firması olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Şu an itibari en iyi yatları ile bölgemizin en seçkin otellerine, önde gelen acentelerine ve şirketlerine sizlere ve misafirlerinize en kaliteli ve doğru hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Her yıl kaliteden ödün vermeden daha yenilikler katmaktadır.

Misyonumuz ise her gün değişen beklentiler ve yenilikçi düşünceler doğrultusunda her zaman bu sektörde en iyi hizmet kalitesi ile en önde hareket etmektir.

Mersin denildiğinde akla her zaman deniz güneş geldiği gibi, Taşucu denilince de akla her zaman Taşucu yat turları Göktuğ yat gelmesi için çalışmalarımızı devam ettiriyor, sizleri en yakın zamanda bu büyülü ortamda en içten misafirperverliğimiz ile aramızda görmek istiyoruz.

Bölgemizin en büyük otelleri, acenteleri ve firmaları ile çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, kaliteli yatlar sunuyoruz. Göktuğ yat yatları ile en uygun ve güvenilir şartlarda Silifke Taşucu Yat turu hizmetini garanti ediyoruz. Kısaca biz bu işi seviyoruz.

Biliyoruz ki, Silifke, Taşucu, Barbaros koyu, Dana adası,Boğsak koyları ve adaları ve tabii ki Tisan koyu ve adası  görülmeye ve yaşamaya değerdir.

Koylarımızın ve adalarımızın her hali detayda gizlidir.

Detaylarda da; Göktuğ yat turlarında, kaliteli servis anlayışında ve  yatlarında saklıdır.

” Göktuğ yat Yatlarımız” içerisinde personelimizin giyiminden, teknenin düzen ve temizliğine, mutfak, tuvalet ve diğer bölümlerde kullanılmak üzere özenle seçilmiş yüksek kaliteli tekne ekipmanlarına kadar her türlü detayı düşünerek sizlere, Akdeniz kalbinde en seçkin yat ve turlar standartlarında bir hizmet sunuyoruz.

Organizasyon ya da gezi konseptine uygun şekilde hazırlanabilen menülerimizle, zengin yemek ve içecekler seçenekleriyle gezilerinizi renklendirmekle kalmıyor aynı zamanda mutluluk ve heyecan dolu unutulmaz güzel saatler yaşatıyoruz.

Göktuğ yat olarak En iyi donanıma bilgi ve beceri tecrübeye sahip yat personeli ve operasyon personelimiz ile yerli yabancı konuklarımızın Taşucu tekne yat gezilerini eksiksiz hizmet ve tam müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırıyoruz.

Göktuğ yat olarak Adana Mersin Taşucu arasındaki gidiş dönüş transfer ulaşım hizmet ağımızla 7 gün 24 saat hizmet veren operasyon bölümümüz ile rezervasyon taleplerinizde kısa sürede çözüm üretiyoruz ve tekne gezilerinizin kusursuz geçmesini sağlıyoruz.

Hizmet / Etkinlikler