Muğla Kamp Alanları

Ücretli Ücretsiz Kamp Yerleri

Muğla Kamp Alanları

Muğla Kamp Alanları nelermiş bunları incelemeden önce sizden gelen deneyimlerin ışığında yazdığımız tanıtım yazısını okuyabilir veya doğrudan aşağıdan kamp alanlarını incelemeye başlayabilirsin.

 Muğla Kamp yapmak için muazzam doğal güzelliklere sahip şehirlerden biri. Sahil kenarında veya daha yukarı kesimlerde Akarsu ve Göl yakınlarında orman içerisinde kamp imkanı sunan pek çok işletme bulunur.

Bu rehber yardımıyla, Muğlada yer alan Muğla Kamp İşletmelerini kolayca keşfedip, Telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere kolayca ulaşabilirsin.  Kamp fiyatlarını , konaklama imkanlarını kolaylıkla karşılaştırabilir sana en uygun kamp alanını tercih edebilirsin. Bir kamp yerinde konakladıktan sonra kaldığın yerin sayfasında puan vermeyi ve yorumlamayı unutma. Böylelikle görüş ve önerilerini diğer insanlarla paylaşabilir, kamp yeri ile ilgili fikir almalarını sağlayabilirsin.

Uyarı & Tavsiyeler

Tıpkı Antalya’nın bazı bölgelerinde olduğu gibi Muğla’da da koruma altında çok sayıda bölge var. Araştırmadan ve gerekli idari izinleri almadan rastgele kamp yapmanız, hele ki kamp yaptığınız alanlarda ateş yakmanız ciddi şekilde başınızı ağrıtabilir. Tercihinizi Kamp yapmanıza olanak tanıyan yetkili bir Kamping İşletmesinden yana tercih etmenizi öneriyoruz.

– Kamping tercih edin diyoruz ancak yüksek sezonda yer bulmak gerçekten çok zor oluyor bu bir gerçek. Yer bulma zorluğunu göz önüne alıp, 15 gün önce yer durumunu işletmelere sorup önceden rezervasyon yapmanızda fayda var.

– Görüşleriniz Kamprota için çok önemli. İnsanlara doğru bilgiler verebilmek adına çok çaba sarf ediyoruz. Konaklamalarınız sonrasında Kamprota’da kamp yeriyle ilgili yorum yapabilir, insanlara görüşlerin ile yardımcı olabilirsin. Kaldığın yer Kamprota’da yoksa şayet @kamp.rota instagram sayfamıza görüşlerini belirtebilirsin. Ve hatta dilersen neşeli fotoğraflarınızı instagram hesabımızla paylaşabilirsin.

– Çoğu aile ile konaklamaya uygun, kamp kültürü ve kamp etiğine uygun olarak kendi kuralları olan yerler. Aşırıya kaçan bir eğlence anlayışınız varsa pek hoş karşılanmayabilirsiniz.

İmkan ve Özellikler

Yerli yabancı gezgin ve kamp severler sağolsun kamp kültürü gelişmiş şehirlerden biridir. Kamp işletmeleri genel olarak beklentileri karşılar düzeyde hizmetler veriliyorlar. Karavan kabul etmek, günlük temizlenen duş ve wc, ağaçlık alan, elektrik ve içme suyu, kahvaltı, çadır, bungalov kiralama gibi hizmetler sağlıyor.  

 Fiyatlar

Fiyatlar sezondan sezona farklılık gösterebiliyor. Örneğin düşük sezonda fiyatları 60 TL/Kişi olan bir işletmenin yüksek sezonda fiyatları 130 TL’ye çıkabiliyor. Bu artışta kısıtlı çadır kapasitesine karşılık artan ilgi ve talep sebep oluyor. Bu sebeple yüksek sezonda rotanı deniz kıyısından Muğla’nın biraz daha iç kesimlerine çevirebilirsin.

Fiyat açısından çok büyük bir fark olmayacaksa da en azından yer bulma açısından şansın yükselirken bir yandan da sahil şeridine nazaran daha çok kafa dinleyebilirsin.

KAMP ALANLARI

Muğla Kamp Ücretleri

KAMP YERLERİ

Muğla Ücretsiz Kamp Yerleri

Aşağıda yer alan Muğla kamp alanları , bağlı bulundukları İl veya İlçe emniyet teşkilatlarının izinine tabii olarak kamp yapabileceğiniz , bir işletme tarafından Güvenlik ve Konaklama imkanları sunulmayan doğal alanlardır. Özellikle aileniz ile kamp yapacaksanız İşletmeleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Ancak Otostopla minimum bütçelerle seyahat eden bir gezginseniz şayet aşağıdaki kamp yerleri dinlenip geceyi geçirmeniz için elverişli olacaktır. Kamp yerlerinde yer alan imkanlar ve ulaşım bilgileri için tıklayıp ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Konakladığınız kamp yeri ile ilgili deneyimlerinizi ilgili kamp yerinin sayfası altında yazabilir, bu kamp yerlerini herkese açık olarak puanlayabilirsiniz.

KARAVAN PARK

Ne yazık ki Muğla için şuan kayıtlı bir karavan park mevcut değil. Karavan Park işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak hizmetlerinize ilişkin ilanlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Muğla Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Muğla Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

KAMP BLOGLARI

GENEL
Kamprota

Dünyanın En Büyük Heykelleri

Heykel, insanlığın en eski sanat eseridir.  Antik çağlardan günümüze kadar insanoğlunun en göz alıcı simgelerini

SEYAHAT
Kamprota

Dünyadaki ilk vize ve pasaport

Etimolojik kaynaklarda, dünyadaki ilk vize ve pasaport konusuna iki açıklama getirilmiştir.  Bunlardan ilki “pasaport” teriminin,

İran
Kamprota

İrana nasıl gidilir ? : İranda Ulaşım

İrana nasıl gidilir ? İran’a ister aracınızla Doğubayazıt üzerinden Karayoluyla isterseniz Tahran‘a Havayoluyla gidebilirsiniz.  Otostopla

SEYAHAT
Binnur Ünal

Mardin Gezi Rehberi

Merhaba arkadaşlar Mardin gezi rehberi yazımıza başlamadan önce şunu belirtelim. Bu Mardin Gezi Rehberi ‘nde

KAMP REHBERİ
Kamprota

Rize Kamp Alanları

Ücretli , Ücretsiz Rize Kamp Alanlarını kolayca keşfedin. Kamp Ücretleri, konum bilgisi ve kamp imkanlarıyla ilgili bilgi alın.

GENEL
Kamprota

ATV Turları

Size en yakın ATV Quadbike Turlarını keşfedin. İşletmeler kolayca ulaşın.

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır