Mersin Tekne Turları

Mersin Tekne Turları

SON GÜNCELLEME : 17 Ağustos 2020

Mersin Tekne Turları rehberi ile Mersin’de yer alan Tekne Tur İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Tekne Turu, Tekne Kiralama fiyatlarını karşılaştırabilir, ilgili turları, sayfalarında puanlayabilir, yorum yapabilirsiniz.

NE NEREDE?

TEKNE TURLARI

Günübirlik Tekne Turları

Mersin uzun sahil şeridi üzerinde Tekne Turu yapmak için birbirinden güzel pek çok koya sahiptir. Bunların pek çoğu kara ulaşımı sorunlu olan yerlerdir bu sebeple en iyi Tekneler ile ulaşımı mümkündür. Aşağıdaki Tekne Turu İşletmeleri,  birbirinden güzel bu koyları görmeniz için hizmet vermektedir.

Tur İşletmeleri

DALIŞ TURLARI

Günübirlik Dalış Turları

BALIK TURLARI

Günübirlik Balık Turları

Üzgünüz şuan bu kategoride bir etkinlik mevcut değil. Balık turları düzenleyen bir İşletme iseniz “Kurumsal Üye” olarak etkinlik ilanlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

YORUM YAPIN / PUANLAYIN

Mersin Tekne Turu İşletmeleri ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili Tekne Turu sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Mersin Tekne Turları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tur Fırsatları

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Turu

  • €115/Kişibaşı
  • Tekne Turları, Yurtdışı Turlar

İzmir Çıkışlı Samos (Sisam) Adası Turu

  • €79/Kişibaşı
  • Yurtdışı Turlar

Sponsor Reklam

Son Forumlar

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
Kaynaklar korunuyor.