Mersin

Mersin Kamp Alanları

SON GÜNCELLEME : 17 Ağustos 2020

Mersin Kamp Alanları rehberi ile Mersin’de yer alan Kamping İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Kamp , Bungalov ve Karavan Park fiyatlarını , konaklama imkanlarını karşılaştırabilirsiniz.  Mersin Kamp Yerleri ile ilgili yorumlarınızı yorum alanında belirtebilirsiniz.

NE NEREDE?

KAMP ALANLARI

Mersin Kamp Ücretleri

Mersin uzun sahil şeridi ile kamp yapmak için elverişli pek çok koya ve ağaçlık alana sahiptir. Ancak bunca koy ve ağaçlık alanların pek azında güvenlik ve konaklama hizmetleri sunan İşletmeler yer alır. Aşağıda yer alan Ücretli Kamp Tesisleri, sevdikleriniz ile birlikte kamp yapmak için hem konaklama imkanları adına hem de güvenlik açısından sizlere elverişli şartlar sağlar.

Aşağıdaki ilanlara tıklayarak İşletmelerin kamp hizmetlerini yakından inceleyebilir, üye olarak bu işletmelerden aldığınız hizmetleri puanlayabilir, yorumlayabilirsiniz.

Kamping İşletmeleri

KAMP YERLERİ

Mersin Ücretsiz Kamp Yerleri

Aşağıda yer alan Mersin kamp alanları , bağlı bulundukları İl veya İlçe emniyet teşkilatlarının izinine tabii olarak kamp yapabileceğiniz , bir işletme tarafından Güvenlik ve Konaklama imkanları sunulmayan doğal alanlardır. Özellikle aileniz ile kamp yapacaksanız İşletmeleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Ancak Otostopla minimum bütçelerle seyahat eden bir gezginseniz şayet bu kamp yerleri dinlenip geceyi geçirmeniz için elverişli olacaktır. Kamp yerlerinde yer alan imkanlar ve ulaşım bilgileri için tıklayıp ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Konakladığınız kamp yeri ile ilgili deneyimlerinizi ilgili kamp yerinin sayfası altında yazabilir, kamp yerini puanlayabilirsiniz.

KARAVAN PARK

Ne yazık ki Mersin için şuan kayıtlı bir karavan park mevcut değil. Karavan Park işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak hizmetlerinize ilişkin ilanlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

HOTEL / PANSİYON

Mersin’in Hotel sayısı bakımından çok zengin bir il olduğu söylenemez. Bu sebeple geniş bir fiyat aralığı beklenmemelidir.

YORUM YAPIN / PUANLAYIN

Mersin Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. Mersin Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tur Fırsatları

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Turu

  • €115/Kişibaşı
  • Tekne Turları, Yurtdışı Turlar

İzmir Çıkışlı Samos (Sisam) Adası Turu

  • €79/Kişibaşı
  • Yurtdışı Turlar

Sponsor Reklam

Son Forumlar

  • Yeni gönderi bulunamadı

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır