Kamprota’ya destek olun

Gezginlere, Motorlu Motorsuz, Karavanlı/Karavansız Kampçılara, Doğa Sevenlere maddi karşılık beklemeden birlikte ücretsiz olarak rotalar ekliyor ve bunları yayınlıyoruz. Kamprota.com olarak varlığımızı sürdürebilmemiz, web sayfamızı üzerinde yayınlamakta olduğumuz Sunucuları kiralamaya devam edebilmemiz için maddiden çok,  manevi desteklerinize ihtiyacımız var. Bu desteği de sponsor reklamlar aracılığı ile yapabilirsiniz.

Sponsor Reklamlara tıklayabilirsiniz

Kamprota.com genelinde yayınlanan, ilginizi çeken Google aracılığı ile aldığımız Sponsor Reklamlara tıklayarak kamprota.com ‘un kazanmasını sağlayabilirsiniz. Tıklayacağınız reklamlar, Google güvencesiyle yayın hizmeti veren güvebilir web sitelerinden oluşmaktadır. Güvenle ziyaret edebilirsiniz.

Organizasyon Firmaları

Web sayfamızda “Organizasyon” başlığı altında yer alan firmalar ile ticari herhangi bir bağımız yoktur. Bu firmalardan  herhangi bir katılım ücreti talep etmiyoruz.  Bunun sebebi, sitemizi ziyaret etmekte olan ziyaretçilere çok sayıda alternatif sunabilmektir.  Ancak bu firmalar arzu ederlerse firma ve etkinliklerini kamprota’ya sponsor oldukları takdirde öne çıkarabiliriz.  Kamprota’ya sponsor olarak destek olun <3

Patreon’da Bağış Yapın

Patreon üzerinden bağış yaparak bize destek olabilirsiniz <3

Yapılan bağışlar altyapı hizmetlerinin geliştirilmesi için kullanılmaktadır.

Reklamsız gezinti için

Tartışmaya Katıl

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır