Uygulama kaynakları korunuyor..

Rotaları Karşılaştır

Kamprota Uygulaması nedir? Nasıl çalışır?

Kamprota Uygulaması nedir? Nasıl çalışır?

Kamprota Uygulaması ile kişisel bir hobiyi bir gezgin veritabanına dönüştürüyoruz

Nerede kamp yapılır? Nasıl gidilir?  soruları mutlaka sorar ve kamp alanının kamp kurmayı isteyeceğimiz kriterlere uyup uymadığını hepimiz merak ederiz. Elbette bu sorulara yanıt olmuş çok başarılı pek çok web sayfası ve uygulama mevcut. Ancak kamprota uygulaması ‘nı, farklı olarak bir blog tarzında değil, doğrudan kamp alanlarını ve gezilecek tarihi alanları etkinlikleri bir harita sistemi üzerinde gösterecek şekilde organize ettik.

Tamamen kampçı gezginlerin kamp alanlarını ve gezmeye görmeye değer yerleri bir harita üzerinden rahatça inceleyip, gerek konumu gerek içerdiği özelliklere göre seçebilmesi amaçlandı.Uygulama tamamen ücretsiz ve daima böyle kalmaya da devam edecek

Bu uygulama ilk hazırlanmaya başladığında itiraf etmeliyim ki bu kişisel bir gezi günlüğü olacaktı.  Ancak daha sonra bunun sadece gezip gördüğüm yerleri gösterecek bir uygulamadan öte geçemeyeceğini, diğer kamp severlere kısıtlı olarak faydası olabileceğini anladım.  Zaten bir hobi olarak başlanan bu proje böyle de kalmalıydı. Bu sebeple uygulama, tıpkı yapmaya başlanırken olduğu gibi ücretsiz olarak kalmaya devam edecektir. Sözümüz söz 🙂Etkileşim çok önemli

Uygulama içinde Standart Üyelik dışında bir de Kampçı/Gezgin Üyelik tipi oluşturduk. Bu konuda dürüst olacağım. Her isteyenin Kampçı/Gezgin üye olmasına izin vermeyeceğiz. Mazur görürsünüz ki çok gezegen çok bilir. Haliyle gezgin gibi gezgin, kampçı gibi kampçılar için bu üyelik tipini oluşturduk.

Böylelikle deneyimli bu kampçı/gezgin ‘lerin deneyim ve tecrübeleri amatör kampçılara daha faydalı bilgiler verilebilmesini sağlayacaktır.Kampçı/Gezgin Üyeler neler yapabilir?

Kendilerine özel gezgin profil sayfaları olur. Gezgin üyeler, yeni rotalar/kamp yerleri ekleyebilir bu kamp alanları ile ilgili oluşturdukları sayfayı düzenleyebilir, bu rotalar ayrıca kendi gezgin sayfalarında da sergilenir.

Hem standart hem gezgin üyeler

Neler yapabilir bunları ayrıntılı şekilde öğrenebilmek için Üyelik türleri ile ilgili yazımıza göz atın.

Bu içeriği paylaşın:
img

Kamprota

Kamprota, bir kupa kahve yardımıyla siz gezginler ve kamp severler için hazırlandı.

İlgili Mesajlar

Camping Fiyatları : Özellikleri, Konumu, Güncel Fiyatları

Kamprota.com 'da Camping fiyatları camping tesislerinin "Organizatör Üye" olarak kendi...

Devamını oku

Kamp Yerleri

Gezgin üyelerin ve ekibimizin oluşturduğu 286 ücretli / ücretsiz Kamp yeri 'nden sana en...

Devamını oku

Camping Tanıtım : Camping işletmenizi ekleyin, ücretsiz tanıtımını yapın

Camping Tanıtım Camping Tanıtım 'larınızı İşletmenizin adıyla Kamprota.com ‘a...

Devamını oku

Bir Cevap Yazın