Kamp Alanı Bildir

İşletme sahibiyseniz; İşletmenizi ücretsiz olarak “İlan Oluştur” sayfasından işletme profilinizle birlikte oluşturmalısınız. Bu form kamp alanı bildirmek isteyen misafirler içindir.

Meraklı ziyaretçi veya gezgin.. Her kimsen, merhaba 🙂

Kamp yapılabilir bir alan, görmeye/gezmeye değer bir yer keşfettiğinde ve bunu kamprota.com ile paylaştığında veya “gezgin üye” olarak bu rotaları kendin eklediğinde başımıza örülecek çoraplar sırasıyla aşağıda verilmiştir:

1- Öncelikle bir teşekkür e-postası alacaksın. Teşekkür Spamları yapmaya bayılıyoruz.

2- Bildirdiğin kamp alanı ile ilgili koordinatları haritalar aracılığı ile kontrol edeceğiz.  Senden kamp alanı ile ilgili fotoğrafları e-posta aracılığı ile isteyebiliriz.

3- En az 1 kamp rotası bildiren her “Kamprota Üyesi”  aslında gezgin üye olmuştur ama bundan haberi yoktur 🙂 Eğer üye değilsen, üyemiz olmalısın. Böylelikle bu üyeliğini “gezgin üye” olarak taçlandırabilelim.

4- Gezgin üye olduğunda, bildirmiş olduğun bu kamp rotası senin kendi gezgin üye sayfanda yer alır. Bu rotanın içeriğini kendi adınla düzenleme ve yayınlama hakkına sahip olursun. 

5- Bir rota eklediğinde küçük de olsa bazı editöral dokunuşlar yapıyoruz. Paragraflar, başlıklar, arama motorları için anahtar kelimelerin belirlenmesi ve konumlandırılması gibi. Eklediğin rota metinlerindeki düzenlemeler paranormal olaylara değil tamamen bize dayanıyor 🙂

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır