İzmir

İzmir Kamp Alanları

SON GÜNCELLEME : 04 Ocak 2021

İzmir Kamp Alanları rehberi ile İzmir’de yer alan İzmir Kamp İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Kamp , Bungalov ve Karavan Park fiyatlarını , konaklama imkanlarını karşılaştırabilirsiniz.  İzmir Kamp Yerleri ile ilgili yorumlarınızı yorum alanında belirtebilirsiniz.

NE NEREDE?

KAMP ALANLARI

İzmir Kamp Ücretleri

İzmir uzun sahil şeridi ve birbirinden eşsiz koyları ile kamp yapmak için elverişli pek çok yer ve ağaçlık alana sahiptir. Ancak bunca koy ve ağaçlık alana rağmen bu yerlerin pek azında güvenlik ve konaklama hizmetleri sunan İşletmeler yer alır. Aşağıda yer alan Ücretli Kamp Tesisleri, sevdikleriniz ile birlikte kamp yapmak için hem konaklama imkanları adına hem de güvenlik açısından sizlere elverişli şartlar sağlar.

Altta yer alan ilanlara tıklayarak İşletmelerin kamp hizmetlerini yakından inceleyebilir, üye olarak bu işletmelerden aldığınız hizmetleri puanlayabilir, yorumlayabilirsiniz. 

İzmir Kamp İşletmeleri

KAMP YERLERİ

Antalya Ücretsiz Kamp Yerleri

Aşağıda yer alan Antalya kamp alanları , bağlı bulundukları İl veya İlçe emniyet teşkilatlarının izinine tabii olarak kamp yapabileceğiniz , bir işletme tarafından Güvenlik ve Konaklama imkanları sunulmayan doğal alanlardır. Özellikle aileniz ile kamp yapacaksanız İşletmeleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Ancak Otostopla minimum bütçelerle seyahat eden bir gezginseniz şayet aşağıdaki kamp yerleri dinlenip geceyi geçirmeniz için elverişli olacaktır. Kamp yerlerinde yer alan imkanlar ve ulaşım bilgileri için tıklayıp ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Konakladığınız kamp yeri ile ilgili deneyimlerinizi ilgili kamp yerinin sayfası altında yazabilir, bu kamp yerlerini herkese açık olarak puanlayabilirsiniz.

KARAVAN PARK

Ne yazık ki İzmir için daha fazla kayıtlı karavan park mevcut değil. Karavan Park işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak hizmetlerinize ilişkin ilanlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

HOTEL / PANSİYON

İzmir, Hotellerin sağladığı hizmetler bakımından oldukça zengin bir çeşitlilik barındırır. Hemen her ekonomiye uygun hotel bulmak mümkündür. Birbirinden cazip konaklama seçeneklerini inceleyip,  Hotels.com sponsorluğunda güvenle online rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

YORUM YAPIN / PUANLAYIN

İzmir Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. İzmir Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tur Fırsatları

Celestyal Olympia ile Yunan Adaları Turu

  • €115/Kişibaşı
  • Tekne Turları, Yurtdışı Turlar

İzmir Çıkışlı Samos (Sisam) Adası Turu

  • €79/Kişibaşı
  • Yurtdışı Turlar

Sponsor Reklam

Son Forumlar

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
Kaynaklar korunuyor.