İzmir Kamp Alanları

İzmir Kamp Yerleri rehberi ile İzmir’de yer alan İzmir Kamp İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Kamp , Bungalov ve Karavan Park fiyatlarını , konaklama imkanlarını karşılaştırabilirsiniz.  İzmir Kamp Yerleri ile ilgili yorumlarınızı yorum alanında belirtebilirsiniz. 

Bu rehber ile İzmirde yer alan kamp yapılması mümkün olan tüm İzmir Kamp Alanları ve Kamp İşletmelerini kolayca keşfedip, Telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere kolayca ulaşmana olanak tanıyoruz.  Kamp fiyatlarını , konaklama imkanlarını kolaylıkla karşılaştırabilir sana en uygun kamp alanını tercih edebilirsin. Bir kamp yerinde konakladıktan sonra kaldığın yerin sayfasında puan vermeyi ve yorumlamayı unutma. Böylelikle görüş ve önerilerini diğer insanlarla paylaşabilir, kamp yeri ile ilgili fikir almalarını sağlayabilirsin.

Uyarı & Tavsiyeler

İzmirde yeteri kadar kamp işletmesi var. Tercihinizi yaptıktan sonra mutlaka kamp işletmesine telefonla ulaşıp güncel fiyat ve rezervasyon bilgisi alın. Fiyatlar ve rezervasyon koşulları dönem dönem farklılık gösterebilir.

– Kamp işletmelerinin sağladığı hizmetler konusunda işletmelerden mutlaka bilgi isteyiniz. Örneğin Kapalı Duş, Elektrik, Market vs. gibi özellikle olmasını istediğiniz olanakların işletme tarafından sağlanıp sağlanmadığını mutlaka sorgulayın.

 – Özellikle yaz aylarında gölgelik alana sahip yerleri tercih edin. Eğer İzmir’in yabancısıysanız Yaz aylarının güneş altında çok kavurucu geçtiğini zor yoldan öğrenebilirsiniz.  Kamp işletmesine açıkça gölgelik alan istediğinizi belirtebilirsiniz. Olmazsa olmaz taleplerden biri olduğu için yadırgamayacaklardır.

 – Mümkünse hazır içecek su temin edin. Özellikle yazlık beldelerde günlük kullanım için Artezyen su kullanılabilmektedir. İçmek için kullanmadan önce Suyun şebeke suyu olup olmadığını mutlaka sorun.

– Görüşleriniz Kamprota için çok önemli. İnsanlara doğru bilgiler verebilmek adına çok çaba sarf ediyoruz. Konaklamalarınız sonrasında Kamprota’da kamp yeriyle ilgili yorum yapabilir, insanlara görüşlerin ile yardımcı olabilirsin. Kaldığın yer Kamprota’da yoksa şayet @kamp.rota instagram sayfamıza görüşlerini belirtebilirsin. Ve hatta dilersen neşeli fotoğraflarınızı instagram hesabımızla paylaşabilirsin.

İmkan ve Özellikler

  • İzmir genç nüfusu, yerli yabancı gezgin ve kamp severler sağolsun kamp kültürü gelişmiş şehirlerden biridir. Pek çok karavan parkına rastlamanız mümkün. İşletmelerin çoğu Karavan kabul ediyor. Çevre temziliği, duş ve wc imkanı, ağaçlık alan, elektrik ve içme suyu, kahvaltı, çadır, bungalov kiralama gibi hizmetler sağlayan işletmeler de ayrıca mevcut.  
  • Özellikle kalabalık beldelerinde yüksek sezonda yer bulmak sorun haline gelebilir. Mutlaka işletmeyi arayarak müsait yerleri olup olmadığını sorun.
  • Pek çok işletme çadırınız yoksa çadır sağlıyor. Ancak kiralanan çadır için ekstra ücret ödemeniz gerekeceği için kendi çadırınızla gelmeniz fiyat adına avantajlı olur.
  • Kamp yerlerinden pek çoğu Karavan kabul ediyor. Kimisinde atık boşaltma imkanı varken bazılarında olamayabilir ayrıntılı bilgi için işletmeyi arayarak karavan için hangi ekstra hizmetlerinin olduğunu mutlaka sorgulayın.

 Fiyatlar

Yerli ve yabancı turizme açık hemen her yerde olduğu gibi fiyatlar sezondan sezona farklılık gösterebilir. Örneğin düşük sezonda fiyatları 85 TL/Kişi olan bir işletmenin yüksek sezonda fiyatları 130 TL’ye çıkabiliyor. Konaklamaya karar verdiğiniz tarihten birkaç gün önce mutlaka Kamping İşletmesini arayarak fiyat konusunda güncel bilgiler alın.

Başlıca İzmir Kamp Yerleri

Aşağıda adres ve detaylı bilgileri verilen kamp yerlerine kısa kısa değinelim. 

1- Dikili Çam Kamping

7 yaş altına ücret alınmıyor. Kamp yerinde bir büfe mevcut buradan yiyecek ve içecek temin etmek mümkün. Yakınlarda Kane Antik kenti yer alıyor. Biraz uzak da olsa yürüme mesafesinde.

2- EOS Kamping

Kendi Çadırlarıyla kamp yapmayı sevenler, kamp hayatını merak edenler, konaklamaya minimum bütçe ayıranlar için Dikili bölgesindeki en güzel doğal konaklama alanlarından biridir. Kamp yeri olarak bu bölgede pek bir popülerdir. Zeytin ağaçları altında ve çadırcılar için özel hazırlanan gölgelikler altında çadır kurabilir aileniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İnternet (Wi-Fi) – Duş/WC – Aydınlatma – Bulaşık Alanı – Buzdolabı – Cafeterya – Elektrik – Ücretsiz Otopark – Şezlong – Masa – Mangal Bölümü mevcuttur.

3- Hipo Kamping

Bol miktarda gölge imkanı, çam ağaçları altında 60.000 m2 lik kamp alanı ve çiçek bahçeleri mevcut.

Uluslararası mavi bayrak ödüllü özel plaja sahip.

Restorant/ cafeterya

Mini – market;

Resepsiyonda kiralık kasalar ve telefon mevcuttur.

Temiz ve modern ve sürekli temizlenen tuvalet ve sıcak duşlar.

Çevredeki ören yerlerini gezmek için kolay ulaşım. Özellikle çocuklu aileler için uygun. Değişik milletlerden oluşan kampçı profiline sahip.

Karavanlar için atık deşarj ünitesi de mevcut. 24 saat güvenliğe sahip.

Yakın çevrede alış-veriş, yemek ve ören yeri imkanı var.

KAMP ALANLARI

İzmir Kamp Ücretleri

KAMP YERLERİ

İzmir Ücretsiz Kamp Yerleri

Aşağıda yer alan İzmir kamp alanları , bağlı bulundukları İl veya İlçe emniyet teşkilatlarının izinine tabii olarak kamp yapabileceğiniz , bir işletme tarafından Güvenlik ve Konaklama imkanları sunulmayan doğal alanlardır. Özellikle aileniz ile kamp yapacaksanız İşletmeleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Ancak Otostopla minimum bütçelerle seyahat eden bir gezginseniz şayet aşağıdaki kamp yerleri dinlenip geceyi geçirmeniz için elverişli olacaktır. Kamp yerlerinde yer alan imkanlar ve ulaşım bilgileri için tıklayıp ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Konakladığınız kamp yeri ile ilgili deneyimlerinizi ilgili kamp yerinin sayfası altında yazabilir, bu kamp yerlerini herkese açık olarak puanlayabilirsiniz.

KARAVAN PARK

KAMP BLOGLARI

SEYAHAT
Kamprota

Ülkelerin Priz ve Fiş Türleri

Ülkelerin Priz ve Fiş Türleri ile ilgili tüm bilgilere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Priz ve fiş

KAMP REHBERİ
Kamprota

İzmir Kamp Alanları

İzmir Kamp Alanları , Kamp Ücretleri , İzmir Kamp İşletmeleri ile ilgili bilgi alın. Online rezervasyon talep edin.

İşletmenizi Ekleyin

İlanlarınızı Yayınlayın Hizmetleriniz Yüz Binlerce insan ile buluşsun! Ücretsiz İlan Oluşturmak için tıklayın Kamprota’da neler

GEZİ REHBERİ
Kamprota

Moskova Gezi Rehberi

Bu Moskova Seyahat Rehberi ile Moskova içi ulaşımından, alışverişe, gezilecek yerlerden Moskova ile ilgili yerel bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

KAMP REHBERİ
Kamprota

İstanbul Kamp Alanları

İstanbul Kamp Alanları , Kamp Ücretleri , İstanbul Kamp İşletmeleri ile ilgili bilgi alın. Online rezervasyon talep edin…

SEYAHAT
Kamprota

Agro Turizm Nedir?

Agro turizm nedir? Bu yazımızda bu sorunun yanıtlarını alacağız.  Günümüzde doğal yaşamı keşfetmek, kırsal bölgeleri

YORUM YAPIN

İzmir Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. İzmir Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır