İzmir

Kamp Alanları

İzmir Kamp Alanları

İzmir Kamp Alanları rehberi ile İzmir’de yer alan İzmir Kamp İşletmelerini kolayca keşfedebilir, telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere ulaşabilir, Kamp , Bungalov ve Karavan Park fiyatlarını , konaklama imkanlarını karşılaştırabilirsiniz.  İzmir Kamp Yerleri ile ilgili yorumlarınızı yorum alanında belirtebilirsiniz.

Bu rehber ile İzmirde yer alan kamp yapılması mümkün olan tüm İzmir Kamp Alanlarını ve Kamp İşletmelerini kolayca keşfedip, Telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere kolayca ulaşmana olanak tanıyoruz.  Kamp fiyatlarını , konaklama imkanlarını kolaylıkla karşılaştırabilir sana en uygun kamp alanını tercih edebilirsin. Bir kamp yerinde konakladıktan sonra kaldığın yerin sayfasında puan vermeyi ve yorumlamayı unutma. Böylelikle görüş ve önerilerini diğer insanlarla paylaşabilir, kamp yeri ile ilgili fikir almalarını sağlayabilirsin.

Uyarı & Tavsiyeler

İzmir de yeteri kadar kamp işletmesi var tercihinizi yaptıktan sonra mutlaka kamp işletmesine telefonla ulaşıp güncel fiyat ve rezervasyon bilgisi alın. Fiyatlar ve rezervasyon koşulları dönem dönem farklılık gösterebilir.

– Kamp işletmelerinin sağladığı hizmetler konusunda işletmelerden mutlaka bilgi isteyiniz. Örneğin Kapalı Duş, Elektrik, Market vs. gibi özellikle olmasını istediğiniz olanakların işletme tarafından sağlanıp sağlanmadığını mutlaka sorgulayın.

– Görüşleriniz Kamprota için çok önemli. İnsanlara doğru bilgiler verebilmek adına çok çaba sarf ediyoruz. Konaklamalarınız sonrasında Kamprota’da kamp yeriyle ilgili yorum yapabilir, insanlara görüşlerin ile yardımcı olabilirsin. Kaldığın yer Kamprota’da yoksa şayet @kamp.rota instagram sayfamıza görüşlerini belirtebilirsin. Ve hatta dilersen neşeli fotoğraflarınızı instagram hesabımızla paylaşabilirsin.

İmkan ve Özellikler

  • İzmir genç nüfusu, yerli yabancı gezgin ve kamp severler sağolsun kamp kültürü gelişmiş şehirlerden biridir. Pek çok karavan parkına rastlamanız mümkün. İşletmelerin çoğu Karavan kabul ediyor. Çevre temziliği, duş ve wc imkanı, ağaçlık alan, elektrik ve içme suyu, kahvaltı, çadır, bungalov kiralama gibi hizmetler sağlayan işletmeler de ayrıca mevcut.  

 Fiyatlar

Yerli ve yabancı turizme açık hemen her yerde olduğu gibi fiyatlar sezondan sezona farklılık gösterebilir. Örneğin düşük sezonda fiyatları 85 TL/Kişi olan bir işletmenin yüksek sezonda fiyatları 130 TL’ye çıkabiliyor. Konaklamaya karar verdiğiniz tarihten birkaç gün önce mutlaka Kamping İşletmesini arayarak fiyat konusunda güncel bilgiler alın.

 

KAMP ALANLARI

İzmir Kamp Ücretleri

KAMP YERLERİ

Antalya Ücretsiz Kamp Yerleri

Aşağıda yer alan İzmir kamp alanları , bağlı bulundukları İl veya İlçe emniyet teşkilatlarının izinine tabii olarak kamp yapabileceğiniz , bir işletme tarafından Güvenlik ve Konaklama imkanları sunulmayan doğal alanlardır. Özellikle aileniz ile kamp yapacaksanız İşletmeleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Ancak Otostopla minimum bütçelerle seyahat eden bir gezginseniz şayet aşağıdaki kamp yerleri dinlenip geceyi geçirmeniz için elverişli olacaktır. Kamp yerlerinde yer alan imkanlar ve ulaşım bilgileri için tıklayıp ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Konakladığınız kamp yeri ile ilgili deneyimlerinizi ilgili kamp yerinin sayfası altında yazabilir, bu kamp yerlerini herkese açık olarak puanlayabilirsiniz.

KARAVAN PARK

YORUM YAPIN

İzmir Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. İzmir Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Tur Fırsatları

Gaziantep Günübirlik Tur (Mersin Hareketli)

  • 89₺/Kişibaşı
  • Günübirlik Turlar

Mersin Hareketli Eskişehir Turu

  • 175₺/Kişibaşı
  • Günübirlik Turlar

Mardin – Midyat Turu

  • 175₺/Kişibaşı
  • Günübirlik Turlar

KAMP BLOGLARI

Kamp Rehberi
Kamprota

Ay ile yön bulma

Ay ile yön bulma Ay ile yön bulmak birkaç uygulama yaparak öğrenmesi kolaydır. Çünkü ay’ın

Kamp Rehberi
Kamprota

Bivak kampı nedir nasıl yapılır?

Bivak kampı nedir nasıl yapılır? Bivak kampı, planlı veya plansız yapılabilen, sınırlı malzeme ile gerçekleştirilen

Kamp Rehberi
Kamprota

Stanley nedir ?

Stanley Nedir? Stanley nedir sorusunun cevabı Mucit William Stanley Jr ‘ın 1913’de vakum yalıtımı ile

Kamp Rehberi
Kamprota

Yıldızlarla Saat Tahmini : Yıldız Saati

Yıldızlarla Saat Tahmini Yıldızlarla saat tahmini yaparken Küçükayı ve Büyük Ayı takım yıldızlarından faydalanırız. Küçük

Kamp Rehberi
Kamprota

Vahşi Hayvanlardan Korunma

Vahşi Hayvanlardan Korunma Öncelikle doğa, bu canlıların doğal yaşam alanlarıdır. Ev sahibi onlardır. Bunun bilincinde

Kamp Rehberi
Kamprota

Yıldızlarla Yön Bulma

Yıldızlarla Yön Bulma Sene neredeyse olmuş 2020 kim halen yıldızlarla yön bulmak için uğraşır ki?

Kamp Rehberi
Kamprota

Kampta Yağmurdan Korunma

Yağmur, kamp alanında başına gelebilecek en muhtemel doğa olayıdır.  Hava durumu sen her ne kadar

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır

Her şey yolunda mı?

"İzmir Kamp Alanları" sayfasını terk etmek üzere olduğunu gördük. Umarım yanılıyoruzdur :) Kamprota'yı sizden gelen yorumlarla zenginleştirmeye çalışıyoruz.