İstanbul Kamp Alanları

Ücretli Ücretsiz Kamp Yerleri

İstanbul Kamp Alanları

İstanbul Kamp Alanları seçeneklerini burada senin için bir araya getirdik. Kamp işletmelerini ve kamp alanlarını inceleyip işletme ile iletişime geçebilir, kamp alanı ile ilgili yorum yapabilir, puan verebilirsiniz.

Metropol kent İstanbul’da yaşayıp da bir insanın şehir yaşamından uzaklaşmak istememesi mümkün değil. Günübirlik gezilecek pek çok yer olmasına rağmen kamp yapılacak yerler ne yazık ki kısıtlı. İşletme olan yerler şehrin dışında yer alırken şehire yakın yerlerde ise güvenlik ve temizlik sorun olabiliyor.

Bu rehber ile İstanbul’da yer alan kamp yapılması mümkün olan İstanbul Kamp İşletmelerini kolayca keşfedip, Telefonla veya Rezervasyon talep formu ile İşletmelere kolayca ulaşmana olanak tanıyoruz.  Kamp fiyatlarını , konaklama imkanlarını kolaylıkla karşılaştırabilir sana en uygun kamp alanını tercih edebilirsin. Bir kamp yerinde konakladıktan sonra kaldığın yerin sayfasında puan vermeyi ve yorumlamayı unutma. Böylelikle görüş ve önerilerini diğer insanlarla paylaşabilir, kamp yeri ile ilgili fikir almalarını sağlayabilirsin.

Uyarı & Tavsiyeler

Kamp yerinde konaklamadan önce mutlaka kamp işletmesinden güncel fiyat ve rezervasyon bilgisi alın. Fiyatlar ve rezervasyon koşulları dönem dönem farklılık gösterebiliyor.

– Kısıtlı sayıda kamp işletmesi var demiştik. Haliyle aralarında çok rekabet olduğunu da söyleyemeyiz. Kamp işletmelerinin sağladığı hizmetler konusunda işletmelerden mutlaka bilgi isteyiniz. Örneğin Kapalı Duş, Elektrik, Market vs. gibi özellikle olmasını istediğiniz olanakların işletme tarafından sağlanıp sağlanmadığını mutlaka sorgulayın.

– Görüşleriniz Kamprota için çok önemli. İnsanlara doğru bilgiler verebilmek adına çok çaba sarf ediyoruz. Konaklamalarınız sonrasında Kamprota’da kamp yeriyle ilgili yorum yapabilir, insanlara görüşlerin ile yardımcı olabilirsin. Kaldığın yer Kamprota’da yoksa şayet @kamp.rota instagram sayfamıza görüşlerini belirtebilirsin. Ve hatta dilersen neşeli fotoğraflarınızı instagram hesabımızla paylaşabilirsin.

İmkan ve Özellikler

  • Yerli yabancı gezgin ve kamp severler sağolsun kamp kültürü gelişmiş şehirlerden biridir. Kamp işletmeleri beklentileri ortalama düzeyde karşılar düzeyde hizmetler veriliyor. Karavan kabul etmek, günlük temizlenen duş ve wc, ağaçlık alan, elektrik ve içme suyu, kahvaltı, çadır, bungalov kiralama gibi hizmetler sağlayan işletmeler de mevcut.  
  • İstanbul’da aradığını bulamayanlar çevre illerde kamp işletmeleri araştırabilir. Özellikle İzmit, Çanakkale ve Balıkesir en iyi seçenekler arasındadır.

 Fiyatlar

Fiyatlar sezondan sezona farklılık gösterebiliyor. Örneğin düşük sezonda fiyatları 80 TL/Kişi olan bir işletmenin yüksek sezonda fiyatları 150 TL’ye çıkabiliyor. Bu artışta kısıtlı çadır kapasitesine karşılık artan ilgi ve talep sebep oluyor.

Fiyat açısından çok büyük bir fark olmayacaksa da en azından yer bulma açısından şansın yükselirken bir yandan da sahil şeridine nazaran daha çok kafa dinleyebilirsin.

KAMP ALANLARI

İstanbul Kamp Ücretleri

KAMP YERLERİ

İstanbul Ücretsiz Kamp Yerleri

Aşağıda yer alan İstanbul kamp alanları , bağlı bulundukları İl veya İlçe emniyet teşkilatlarının izinine tabii olarak kamp yapabileceğiniz , bir işletme tarafından Güvenlik ve Konaklama imkanları sunulmayan doğal alanlardır. Özellikle aileniz ile kamp yapacaksanız İşletmeleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Ancak Otostopla minimum bütçelerle seyahat eden bir gezginseniz şayet aşağıdaki kamp yerleri dinlenip geceyi geçirmeniz için elverişli olacaktır. Kamp yerlerinde yer alan imkanlar ve ulaşım bilgileri için tıklayıp ayrıntılarına göz atabilirsiniz. Konakladığınız kamp yeri ile ilgili deneyimlerinizi ilgili kamp yerinin sayfası altında yazabilir, bu kamp yerlerini herkese açık olarak puanlayabilirsiniz.

KARAVAN PARK

Karavan Park işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak burada yer alabilirsiniz.

BUNGALOVLAR

Bungalov işletmesi iseniz “Kurumsal Üye” olarak burada yer alabilirsiniz.

YORUM YAPIN

İstanbul Kamping İşletmeleri veya Ücretsiz Kamp yerleri ile ilgili paylaşmak istediklerinizi ilgili kamp yeri sayfası üzerinde belirtebilir, puanlama yapabilirsiniz. İstanbul Kamp Alanları ile ilgili istek ve önerilerinizi ise İletişim sayfası üzerinden Kamprota’ya iletebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

KAMP BLOGLARI

DOĞA SPORLARI
Kamprota

Tekne Turları

Size en yakın Tekne Turu etkinliğini keşfedin. En cazip fiyatlarla Tekne Turu etkinliklerine katılın.

SEYAHAT
Kamprota

Andorra Karnaval Festivali

Andorra Karnaval Festivali Andorra Karnaval (Carnival) her yıl Lent (Paskalya öncesi tutulan oruç) arifesinde kutlanan,

VİZE
Kamprota

Yunanistan Vizesi nasıl alınır?

Bu rehberde Turistik Vize, Öğrenci Vizesi, Ticari vize nasıl alınır? Hangi evraklar gerekir? Vize almak zor mu? vb. bilgilere ulaşabilirsiniz.

KAMP REHBERİ
Binnur Ünal

Çocuklarla Kamp Yapma Rehberi

Çocuklarla kamp yapmak, onlarla anılar biriktirmenin eşsiz bir yoludur ve doğada geçirilen zaman, çocuklar için

KAMP REHBERİ
Binnur Ünal

Kamp Lambası Nasıl Seçilir?

Kamp yapmak, doğayla bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Ancak kamp yaparken doğru ekipmanı seçmek önemlidir.

Türkiye
Kamprota

Artvin Gezilecek Yerler

Doğu Karadeniz’de cennetten bir köşe olan Artvin Gezilecek Yerler ‘ini sizler için derledik.  Artvin’de gezilmesi

KAMP REHBERİ
Kamprota

St. Petersburg Gezi Rehberi

Bu St. Petersburg Seyahat rehberi ile St Petersburg içi ulaşımından, alışverişe, gezilecek yerlerden yerel bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır