Long Travel

Odunluk Mah. Lefkoşe Cad. Operatör Sk. Teseller İşmerkezi No:1/A D:13 Nilüfer / Bursa

Favori Etkinlik

Favori Kategori

Favori Kategori

Hakkımda / Long Travel

Bursa’da Long Travel olarak Uzun Group bünyesinde A grubu incoming seyahat acentesi olarak faaliyet göstermekteyiz. Bursa ve çevre illere olabilecek yerli-yabancı misafirlerinize düzenleyeceğiniz turlara ve transferlere ihtiyaç duyulduğu takdirde rehberlik ve ulaşım hizmetlerinizi memnuniyetle karşılayacağımızı belirtmek isteriz. Merkezimiz Bursa olup, Istanbul Yenikapı IDO’da bir şubemiz daha bulunmaktadır. Misafirlerimiz için havaalanına indikleri andan- havaalanı dönüşlerine itibaren gerek duydukları tüm hizmetleri sağlamaya çalışıyoruz. Acente olarak aynı zamanda birçok destinasyonda günübirlik ve konaklamalı turlar düzenlemekteyiz. ,

Bütün transferlerde yabancı dil bilen transfer personelimiz ve kokartlı rehberlerimiz bulunmaktadır. Bunların yanı sıra otellerde misafirlerimizi karşılayacak ve onlara otel girişlerinde yardımcı olacak acente müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır.

Reklamsız gezinti için

Günübirlik turlarımızda rehberlik dili İNGİLİZCE ve ARAPÇA olup isteğe bağlı olarak, FRANSIZCA, RUSÇA ve ALMANCA rehberlik hizmeti sunabilmekteyiz. Ekonomik, kaliteli, güvenilir ilkeler doğrultusunda var olan firmamız kurumsal ÇÖZÜM Ortaklığı ile sektöre farklı bir anlayış getirmiş olup, sizlerle yolunda ilerlemektedir.

Varlığınız, varoluşumuzdur düşüncesi ile teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve genişleyen filomuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu bilgiler ışığında değerli firmanızdan gelecek olan taleplerinizi memnuniyetle cevaplayacağımızı bilmenizi ister bunun dışında da her türlü soru ve talepleriniz için tarafımızla bizzat iletişime geçmenizi rica ederiz.

Dil: İngilizce, Arapça, Fransızca, Rusça, Almanca

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır