Flamingo Camping

Foça Mah. Köçek Mustafa Cad. 1100 skk. Daphne Rezidans ve Seaside Hotel Arasında/Fethiye

Favori Etkinlik

Favori Kategori

Favori Kategori

Hakkımda / Flamingo Camping

Çalış plajının yanı başında sevdiklerinizle mutlu bir tatil yapmak istiyorsanız Flamingo Camping’e gelmelisiniz. İster kendi çadırınızda ister bizim çadırlarımızda konaklayarak Çalış Plajının tadını çıkartabilirsiniz. Kampımız plajda bulunmaktadır. Bu sayede uyandığınız gibi ücretsiz şezlonlarımızda güneşlenebilirsiniz.

Reklamsız gezinti için

Ardından cüzi bir ücret karşılığı verdiğimiz açık büfe,organik sabah kahvaltısını yapabilirsiniz. Gün boyu ücretsiz çay içebilir yemek yapmak istediğinizde açık mutfağımızı kullanabilirsiniz. Kampımızda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

1 İnceleme

(5 / 5)
Sırala:
Puanla / Yorumla
  • thumb

    Tam puan

    Flamingo camping tam bir aile işletmesi. Flamingo 1 ve flamingo 2 birbirinden 500m uzaklıkta iki ayrı kamp alanı. Sınırsız çay, tuvalet ve duş imkanı var ve çevredeki en uygun alan. Deniz kenarından yürüyerek ulaşabilirsiniz. Yolda diğer kampinglerin elemanları durdurup bu kampingi kötülüyordu.

    Rezervasyonumuzun flamingo’ya olduğunu söylememize rağmen, gitmeyin diye ısrar ettiler. Bu ısrar diğer işletmeler iyi bile olsa, bizi onları tercih etmekten uzaklaştırdı. iyi ki gitmişiz. Karavanda kalan bir oldboy görürseniz mutlaka uğrayın! Karavanın önünü koca plajda çiçek bahçesine çeviren şimdilik yalnız 1 kişi var! İyi tatiller.

Puanla / Yorumla

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır