Doğada Yaşam

OFİS: Suadiye Mah. Bağdat Cad. No: 399 B Blok Kat 1 Daire 1 KADIKÖY/İSTANBUL
  • Uzmanlık: Outdoor Events

Favori Etkinlik

Favori Kategori

Favori Kategori

Hakkımda / Doğada Yaşam

Yaklaşık 12 yıldır çocukların ve gençlerin doğada olması üzerine çalışan ekibimiz 2014 yılında bu organizasyonları daha profesyonel ve düzenli yapabilmek adına Doğada Yaşam Şirketini kurdu. Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce kamp organizasyonunda bizzat görev alan eğitmenlerimiz konularında uzman ve sertifikalılar.

Kendi iç eğitimleri ile sürekli olarak gelişen ve araştıran genç kadromuzla her şartta ve ortamda kamp organizasyonları yapacak kapasitedeyiz.

Reklamsız gezinti için

Macera ve keşif, gençlerin gelişiminde önemli unsurlardır. Kendinden emin ve zorluklara karşı dirençli olmaları için kendilerini tanımaları ve kapasitelerini keşfetmeleri önemlidir. Bu alanda doğada yaşam ekibi olarak düzenlediğimiz eğitimler ve doğa kampları ile katılımcıların kendilerini tanımalarını, kendi güç, zeka ve yeteneklerine inanmalarını, kendilerine güvenmelerini ve takım çalışması becerilerini artırmalarını hedefliyoruz.

35 kişiye ulaşan ekibimiz ile düzenlediğimiz 8-12/13-17 yaş katılımcılara yönelik yaz kampları, 8-12/13-17 yaş katılımcılara yönelik sömestir kış kampları, anne-çocuk kampları, baba-çocuk kampları, özel şirket kampları, yetişkin kampları ve okul programları ile 2500’ün uzerinde katılımcıya ulaştık.

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır