Celestyal Cruises

Şirinyalı Mah. 1507 Sok. Villa Balcıoğlu No:12 D:1 07160 Muratpaşa / ANTALYA
  • Uzmanlık: Cruise Turları

Hakkımda / Celestyal Cruises

Hakkımızda

Celestyal Cruises, Yunan Adaları’nda hizmeti en önde gelen yolcu gemisi şirketidir. Şirket her biri orijinal ve kişiye özel hizmetler sunmak için yeterince rahat Celestyal Olympia ve Celestyal Crystal isimli iki gemi işletmektedir. Şirketin felsefesinin temeli gemilerin yelken açtığı her yerde, hem gemide hem de sahilde otantik, yaşam boyu deneyimler sunan gerçek kültürel seyahatlere odaklanmaktır.

Misyonumuz

Konuklarımıza yaşayacakları, her bölgenin eşsiz otantik anlarını yolculuğu boyunca sunduğu en iyi şeyleri yaşayabilecekleri, hissedebilecekleri ve tadabilecekleri inanılmaz kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak! Konforlu ve rahat gemilerimizle ile sizi Yunan Adalarının en ünlü yerlerine götürebiliriz. Bize katılın çünkü size unutulmaz bir yolculuk vaat ediyoruz!

Kurumsal Sorumluluk

Celestyal Cruises, sürdürülebilirlik ve etik iş uygulamalarına derinden bağlıdır. Şirket, özellikle eğitim alanında, ziyaret ettiği destinasyonlarda ki yerel toplulukları aktif olarak desteklemektedir. 2015’ten bu yana, Yunanistan’ın Milos, Patmos, Samos ve Ios adalarındaki 2000’den fazla öğrenci, Celestyal Cruises tarafından başlatılan özel eğitim programlarına katılarak “Bilim Yolculuğu” ndan yararlandı.

ISO Sertifika

Teknik, otel ve ekip yönetimi ve ofisler dahil olmak üzere tüm Celestyal Cruises gemi yönetimi yelpazesi, ISO 9001/14001 standartlarına uygun olarak onaylanmıştır. Sertifikalandırma otoritesi, denizcilik sektöründeki en büyük ve en saygın derecelendirme kuruluşu olarak tanınan DNV-GL’dir.

Ödüllerimiz

Şubat 2018’de Celestyal Cruises Cruise Critic sitesi tarafından dört ödüle layık görüldü: Kara Turları and Önem/Değer kategorisinde iki birincilik ve Servis ve Eğlence kategorisinde iki ikincilik ödülü aldı. 2017 yılında Celestyal Cruises’e, dünyanın en büyük kruvaziyer değerlendirmeleri sitesi olan Cruise Critic tarafından düzenlenen ve İngiliz editörlerin oyladıkları En İyi Hizmet dalında dört Cruise Critic Ödülüne hak kazanmıştır: En İyi (orta ölçekli cruise şirketi), Eğlence, Kıyı Gezileri ve Önem/Değer kategorilerinde ödül sahibi olmuştur.

İlan Bulunamadı.

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır