Alize Yatçılık (Taşucu Tekne Turları)

Mersin Taşucu Limanı

Favori Etkinlik

Favori Kategori

Favori Kategori

Hakkımda / Alize Yatçılık (Taşucu Tekne Turları)

Şahsım Gültekin AKYATAN olarak 01.11.2010 tarihinden bu yana BÜYÜK ALİZE isimli yat ve gezi teknemizle yatçılık faaliyetimize devam etmekteyiz. Yatımız Limandaki en büyük üç tekneden biri olup iki adet motor ve en son sistem seyir cihazları ile donatılmıştır.

GEZİ TEKNEMİZ HAKKINDA GENEL BİLGİLER:

2005 Yapımı olan Ahşap Gezi Teknesi kategorisinde bulunan yatımızda, 2 adet 320 beygir gücünde yani toplamda 740 beygir gücünde Scaina motor bulunmaktadır. Bu da demek oluyor ki yatımız son derece hızlı, güçlü ve manevra kabiliyetimiz çok yüksek.

Yatımızın boyu 28, eni ise 8 metre.Müzik, köpük ve onlarca sisteme sahip olduğumuz gibi ayrıca güvenliğimiz için de seyrüsefer, radar gibi yeni teknoloji donanımlara ve güvenlik kameraları sistemlerine sahibiz ayrıca turumuzun başlangıcından bitimine kadar cankurtaranımız hazır.

2 Adet bayanlar için wc, 2 adet erkekler için wc bunun yanında bayanlar için 1 ve erkekler için de 1 er adet soyunma kabinimiz bulunmaktadır.

123 Yolcu kapasiteli yatımızda, 5 tonluk temiz su tankı ve 4 tonluk yakıt tankımız bulunmaktadır yani yakıt ve su sorunumuz asla bulunmamaktadır.

Reklamsız gezinti için

Çok geniş ve hijyen kurallarına eksiksiz uyulan mutfağımızda deneyimli aşçılarımız tarafından gezi sırasında hazırlanan nefis menülerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Asla hazır ve önceden pişirilmiş yiyecek kullanmıyoruz. Mutfağımız sürekli yolcu denetimine açıktır, istediğiniz an kontrol edebilirsiniz. Not: Bebekli ailelerimiz bebek mamalarını güvenle mutfağımızda hazırlamaktadırlar.

Yat bar’ ımız da alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra çay, kahve vs gibi sıcak içeceklerimiz de sürekli bulunmaktadır. Can yeleklerimiz,  can simitlerimiz, makarnalarımız yolcu kapasitesinden fazla olarak bulunmaktadır.

Yatımızın kıç tarafında denize rahat girebilmeniz için sağ ve sol taraflarda birer adet denize inen merdiven ve denizden çıktıktan sonra duşunuzu alabilmeniz için de yine sağ ve sol taraflarda birer adet duş bulunmaktadır.

2010’dan beri devam eden engin deniz tecrübemizle teknemizin olanaklarını birleştirerek, sizlere en iyi hizmeti vermek çabasındayız.

Bizi tercih eden herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 Alize Yatçılık

0 İnceleme

Sırala:
Puanla / Yorumla

Puanla / Yorumla

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır