Kamprota - İlan Kuralları

1- Yalnızca, Kamprota.com konseptine uygun ilanlar yayınlanabilir. İlan yayınlamaya Uygun olan ve olmayan hizmetlere ilişkin örnekler sayfanın sonunda verilmiştir.

2- Madde 1’e aykırılık teşkil eden İlanlar ve bu ilanı oluşturmak için oluşturulan üye hesapları doğrudan silinir.

3- İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece hizmetle ilgili bilgiler yer almalıdır. Bahsi edilen bölümlerde mevcut hizmetin haricinde reklam içerikli yazı yazılmaması, link eklenmemesi gerekmektedir.

4- İlanlar içerisinde herhangi bir URL (Website bağlantısı) verilmemelidir. Web site adresinizi sadece İşletme Profilinizde yada Üye Profilinizde yer alan alanlarda belirtebilirsiniz.

5-  Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar satılan / kiralanan hizmete ait olmalı veya temsili görseller kullanılacaksa da bu görseller, hizmeti doğru yansıtmalı, yanıltıcı olmamalıdır.

6- İlanda belirtilen (fiyat, yer, hizmet v.b.) gibi kriterlerde doğru bilgilere yer verilmelidir. 

7- Eklenen fotoğrafların içeriğinde firma logoları veya farklı e-ticaret web sitelerinin link ya da isimleri, ürüne ait fotoğraf yerine kampanya yazısı vb. görselleri yer almamalıdır.

8- Kamprota içerisinde yer alan farklı bir kullanıcının ilanına ait fotoğraflar kullanılmamalıdır.

9- Kamprota’da aynı işletme hesabı ile, aynı lokasyonda aynı hizmetten yalnızca bir tane ilan yayınlanabilir. 

10- Girilen bir ilanın aynısı, ilk girilen ilan silinerek sisteme tekrardan girilemez. Bir ilanın silinerek aynı ilanın sisteme tekrar yeni baştan girilmesi “Moderasyon sürecini” başa alır. İlanınız tekrar gözden geçirilir.

11- Satılık, kiralık, hizmetler ürünler için temsili (yanıltıcı) fiyat verilmemelidir.

12-  Sezonsal sebeplerle çok değişken bir fiyat politikasına sahipseniz fiyatı minimum olan “1 TL” olarak belirleyip, fiyat uzantısına “Fiyat sorun” yazmalısınız.  

13- İlanlarda KDV dahil fiyatlar belirtilmelidir.

14- Bir başka işletmenin hizmetlerine ait ilanlar yayınlanamaz. Her bir işletmenin kendisine ait bir profili olmak zorundadır.

 

İlana Uygun Hizmetler

1- İşletme veya Doğa Kulüpleri tarafından düzenlenen: Günübirlik Tur, Seyahat Paketleri , Camping, Bungalov, Trekking, Paraşüt, Rafting, Tekne Turu, ATV/Quad Bike Safari, Balon Turları, Paintball, Kayak, Kano Turları

2- Federasyona bağlı Sertifikalı Sporcuların Dalış, Dağcılık, Paraşüt, Rafting eğitim ilanları ile Turizm Rehberlerinin Tur İlanları, Sigorta Acentelerinin Sehayat Sağlık Sigortası ilanları ve Vize Danışmanlık Firmalarının “Vize Başvuru” İlanları Kamprota.com’da yayınlanabilir.

 

Reklamsız gezinti için

Uygun Olmayan Hizmetler

Aşağıda listelenen “Uygun olmayan hizmetler” listesinde yer alan hizmetlerle ilgili ilan verilemez.

TCK ‘da suç unsuru olarak kabul edilen, Fuhuş, Kumar, Yasadışı Avcılık gibi faaliyetler içeren ilanlar yayınlanamaz.
Çocuklara yönelik herhangi bir etkinlik faaliyeti yayınlanamaz.
Konusu fark etmeksizin herhangi bir bağış veya yardım kampanyası ilanı yayınlanamaz.
Konusu Doğa Etkinlikleri, Seyahat kategorisinde değerlendirilemeyecek Örneğin: Oda kiralama, araç kiralama ilanları yayınlanamaz.

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır