Uygulama kaynakları korunuyor..

Rotaları Karşılaştır

İÇERİK OLUŞTUR

Splash

Yazar Olun

Form aracılığı ile Blog sayfaları içerisinde dilediğin içerikleri oluşturabilirsin. Ekleyeceğin içerikler için bu formu her seferinde doldurmak istemiyorsan şayet Yazar olmayı da düşünebilirsin. Böylelikle kendi yazar hesabın üzerinden daha pratik bir şekilde yazılarını yayınlayabilirsin. Yazdığın yazı ve yazına eklediğin görseller incelendikten, onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Neler yazabilirim?

Kamprota’da içerik konseptine uygun her konuda yazabilirsin. Doğa,  Doğa Aktiviteleri ve Sporları ile ilgili ve hatta kendi kamp deneyimlerinden oluşan bir inceleme yazısı dahi oluşturman mümkün.

Gizlilik

Yazdığın metnin adınla mı yoksa adının gizlenerek anonim olarak mı veya takma isim ile mi yayınlanmasını istersin? Bunu form alanında mutlaka belirt. Mahremiyetine saygı duyacağımızdan hiç şüphen olmasın.

Destek

Bisiklet veya Trekking rotası ile ilgili bir içerik oluşturuyorsan haritalandırma ile ilgili sana yardımcı olacağız. Senin, güzergahı yazılı olarak belirtmen yeterli olacaktır. Ancak haritayı kendin oluşturmak istiyorsan ve nasıl yapacağını bilmiyorsan Google Harita Oluşturma rehberimizden nasıl yapılacağını öğrenebilirsin <3