Rotaları Karşılaştır

KAMPROTA'YI TANIYIN

"Kuruluşundan Bugüne Kamprota"

KAMPROTA EKİBİ

KAMPROTA

KAMPROTA

(Kurucu)

KAMPROTA

(Kurucu)

Bu uygulamayı, gezginlere ithaf ediyoruz. Kamprota.com 'un temel amacı; doğa etkinlikleri düzenleyen organizatörler ile doğa etkinlikleri arayan insanları buluşturmaktır.

ÜMİT DURSOY

ÜMİT DURSOY

(Yönetici)

ÜMİT DURSOY

(Yönetici)

MEÜ Makine mezunuyum. Özel bir Şirkette 13 yıldır ``İş Etüdü`` çalışmaları yapıyorum. Seyahat ve Doğa Sporları tutkunuyum. Bu tutkuyu bir amaç edinip, hareket imkanı sağlayan mobil bir işe dönüştürmek, için Kamprota'dayım.

BİNNUR ÜNAL

BİNNUR ÜNAL

(Yönetici)

BİNNUR ÜNAL

(Yönetici)

``Belirsiz süreli aralıklarla yer değiştirme isteği olan göçebe kişilik, son kara kedi.`` Mersin Üniversitesi'nde Arkeoloji öğrencisiyim. Gezdiğim yerleri fotoğraflayıp, tarihi ile ilgili araştırmalar yapıp hakkında yazmayı seviyorum.

VİZYON & MİSYON

İnsanları tanımak, Doğayı tanımak, İnsanların doğadan beklentilerini anlamak, işletmeler ile insanlar arasındaki beklentileri doğru analiz etmek, gözleme ve organik etkileşimlere dayalı verilerin analizi ile mümkündür.  Kamprota olarak vizyonumuz; Doğa Aktiviteleri arayan insanlara Türkiye’nin en zengin içeriğini sunmak, bu içerikleri sunan İşletmelere ise; doğru profile sahip potansiyel müşterilerin geri dönüşlerini sağlamaktır.

Misyonumuz; İnsanlara ,Doğa Etkinliklerinden beklentilerini onlara sunabilmek, Doğa ile içe yapılan faaliyetleri desteklemek ve yaygınlaştırmaktır.

PARTNERLERİMİZ

Uygulama kaynakları korunuyor