Gezgin Üyelik Nedir?

Gezgin üyelik tamamen ücretsiz olarak kendi kamp rotalarınızı, Trekking/Tırmanış/Canyoning/Bisiklet rotaları gibi etkinliklerinizi paylaşabileceğiniz, bunları yayınlayabileceğiniz bir kamprota.com hesap türüdür. Ekleyeceğiniz her rota Kamprota içerisinde yer alan diğer rotalar gibi kamprota.com içerisinde yayınlanır. Bu rotalar aynı zamanda kendi Gezgin profiliniz altında da listelenir. Gezgin profiliniz aracılığı ile diğer gezginler sizinle iletişime geçebilir, eklediğiniz rotaları profiliniz üzerinden görüp, inceleyebilir. Tüm bunların dışında Standart bir Üyenin faydalandığı diğer özelliklerden de ayrıca faydalanabilirsin.

Bunun için “Kayıt Olun” diyerek Üyelik Türünü “Gezgin/Kampçı” olarak seçmeniz yeterlidir. Şayet Standart üye olduysanız, hesabınızı standart üyelikten gezgin üyeliğe “Profilim” sayfanızın en altından hesap türünüzü kolayca Gezgin Üye olarak değiştirebilirsiniz.

Gezgin Üye Olmak İçin Tıklayın

Rotanın Sorumluluğu Size Ait

Rotayı bir kez eklediğinde, sen aksini talep etmediğin sürece bu kamp rotası senin hesabına bağlanır. Rotanın tüm güncelleme ve yönetim hakkı sana ait olur. Ancak diğer gezginler tarafından kamp alanıyla ilgili güncelleme talebi gelirse ve bu güncelleme senin tarafından gerçekleşmezse biz de arada sırada kamp rotana müdahale edebiliriz. Ancak eklediğin rota, sen aksini talep edene kadar sende kalmaya devam edecektir.

Gezgin Üye Olmak İçin Tıklayın

Standart Üye Nedir?

Bu üyelik tipine neden Standart Üye adını koyduğumuz konusunda hiçbir fikrimiz yok. Bir isim vermemiz gerekiyordu ilk aklımıza gelen de bu oldu. Daha iyi önerileriniz varsa bundan memnuniyet duyarız.

Reklamsız gezinti için

Standart üyeler, beğendikleri rotaları favori rotalar olarak takip listelerine alabilir, yaptıkları aramaları kaydedebilir, rotalara yorum yapabilir ve puanlayabilir. Rota ekleyemezler.  Ancak rota eklenmesi talebinde veya gezgin üye olma talebinde bulunabilirler.

Tartışmaya Katıl

Reklamsız gezinti için

İlanları Karşılaştır

Karşılaştır